Підприємці з Дніпропетровщини годували окупаційну армію та допомагали їй зміцнювати лінію оборони

0
526

Служба безпеки України викрила одне з підприємств агропромислового комплексу Дніпропетровщини, яке здійснювало фінансування окупаційної влади Херсону через афілійовану структуру.

Слідством встановлено, що одне з дніпровських підприємств мало афілійовану структуру з виробничими потужностями на території Херсонської області. Після окупації регіону керівництво підприємства через підконтрольну структуру вступило в злочинну змову з окупаційною владою з метою співробітництва.

За час окупації підконтрольною структурою здійснювалось виробництво товарів продовольчої групи та реалізація на захоплених територіях Херсонської області та АР Крим. Потужності виробництва складали декілька десятків тон на місяць.

Гроші від реалізації продукції направлялися на забезпечення харчування особового складу окупаційних військ, а власною будівельною технікою надавалась допомога у створенні фортифікаційних споруд ворога.

Під час санкціонованих обшуків, правоохоронцями вилучено фінансово-господарську документацію, чорнові записи та комп’ютерну техніку, яка попередньо використовувалась у протиправній діяльності.

В рамках розпочатого кримінального провадження слідчими СБУ за ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) Кримінального кодексу України, після проведення низки експертиз планується повідомлення про підозру фігурантам справи.
Наразі тривають слідчі дії.

Встановлюються інші особи, причетні до співпраці з окупаційної владою та фінансування збройної агресії проти України.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ