Географія учасників гри “Що? Де? Коли?” у Павлограді розширюється

0
285

Війна вносить корективи, але це не завадило павлоградцям відпочивати культурно та цікаво в компанії однодумців. Ігри, що стали традиційними у Павлограді “Що? Де? Коли? (ЩДК) пройшли сьогодні, 26 березня, з метою безпеки – у підвалі ДКДЦ “Мир”.

Нетрадиційним було те, що вперше на кону гри стояв приз у сумі 4 тис. грн. для команди-переможниці. Чи далося це взнаки якось на азарті гравців? Ні. Все було, як завжди, весело, захоплююче та з масою позитивних емоцій, яких так нам сьогодні не вистачає.

Слід зазначити, що географія учасників гри ЩДК розширюється. Не встановлюючи перед собою завдання пробиватися в якісь ліги, тим часом пізнавальна гра вийшла за межі Павлограда: із бажання з інтересом та з позитивом провести час у колі друзів до учасників з Вербоватівки приєдналися гості з Дніпра.

Географія учасників гри “Що? Де? Коли?" у Павлограді розширюєтьсяЯк завжди, бездоганним ведучим гри “Що? Де? Коли?” був тренером команди людей з інвалідністю ФСК ім. Шкуренко Василь Шевченко, підбурюючи змагання у винахідливості влучними жартами.

На цей раз змагалися 8 команд: “Кульбабки” (Вербуватівка), “Джерело”, “Нечайники”, “Реноваццо”, “Кава з перцем”, “Нержавеющие гвозди”, “Міранда”(м. Дніпро), “Вікторія”.

Відмежувавшись від повітряних тривог, вільно спілкуючись за чашкою теплого чаю та міцної кави зі смачним печивом, учасники демонстрували не лише логіку та інтелект, а й винахідливість із дотепністю. Дві години інтелектуальної битви промчали непомітно.

Цього разу лідерами стали дві команди “Нержавеющие гвозди” та “Реноваццо”, які й поділили між собою призовий фонд.

“Як завжди, завдяки ведучому та організатору Василю Шевченку гра була насиченою та цікавою. Дякуємо всім командам за участь та атмосферу і до наступних зустрічей. Дякуємо ЗСУ за можливість відчувати себе у безпеці. Дякуємо місцевій владі за надання приміщення”, – каже Наталія Гієнко, яка цього разу допомагала Василю Шевченку складати питання із “заковиками”.

Наталя запрошує всіх бажаючих приєднуватись до інтелектуальних ігор.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ