Зима прошла, но газ дешевле не становится

3
480

В ООО «Днепропетровскгаз Сбыт» сообщили цену на природный газ для бытовых потребителей в рамках двух тарифов – «Твой газ Годовой» (базовая предложение поставщика) и «Твой газ месячный».

Об этом сообщает пресс-служба ООО «Днепропетровскгаз Сбыт».

З 1 травня поточного року, з ініціативи Уряду та НКРЕКП, усі побутові споживачі будуть автоматично переведені на базовий річний тариф. Для клієнтів «Дніпропетровськгаз Збуту» таким тарифом за замовчуванням стане «Твій газ Річний». Ціна блакитного палива у цьому тарифі складатиме 7,99 грн за кубометр.

«Твій газ Річний» – це тариф для клієнтів, які прагнуть стабільності і втомилися від постійних стрибків ціни. Вартість природного газу для них не зросте впродовж року. Також цей тариф має ряд інших переваг. По-перше, ціна газу протягом року може змінитися лише у бік зменшення. По-друге, не потрібно буде збирати документи і підписувати новий договір.

Крім того, з 1 травня 2021 року компанія запропонує клієнтам тариф «Твій газ Місячний». Кубометр блакитного палива в рамках цієї пропозиції коштуватиме також 7,99 грн. Ціна на газ у даному тарифі буде встановлюватиметься щомісяця і залежатиме від ситуації на ринку. Споживачі, які оберуть «Твій газ Місячний», зможуть зекономити, якщо ресурс подешевшає.

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Балдею с Вас ПЭРЭСИЧНЫХ и неумных. Это же Вы скавчалы в ЯНВАРЕ по всей УКРАИНЕ чтобы так было.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ