Активну молодь Дніпропетровщини запрошують на молодіжний форум діаспори

0
279

Активістів молодіжних організацій області чекатимуть на форумі української молодої діаспори «Дніпро-2017». Учасники зможуть зустрітися та обмінятися досвідом зі своїми однолітками – представниками діаспор Канади, Італії, Сербії, Польщі та інших країн. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Таку міжнародну акцію проводять декілька років поспіль в різних містах України. Цього разу пощастило нашому регіону – ознайомити молодь із діаспор із нашою областю та налагодити нові контакти із закордоном. Це і бізнес-проекти, і стажування, і обмін студентами, і подорожі», – розповіли в управлінні.

До участі запрошують активних молодих людей області – на форумі вони зможуть поспілкуватися з представниками влади та домовитися про участь у спільних проектах із однолітками з інших країн, додали в ДніпроОДА. На учасників також чекатимуть тренінги, майстер-класи, дискусії та етно-фести.

Організатори акції – Міністерство молоді та спорту, обласна та міська влада й Світовий конгрес українських молодіжних організацій.

Форум відбудеться у Дніпрі з 21 до 26 серпня. Зареєструватися потрібно до 1 серпня. Подати заявку та отримати додаткову інформацію можна тут.

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ