Фіналістів  IV Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій нагородили планшетами від «Фонду оборони країни»

0
363

У Дніпропетровську цими вихідними відбувся заключний етап IV Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Вона проводиться з 2012 року у номінації “офісні технології” (у пакеті MS Offise) і тричі фінал відбувався у місті на Дніпрі. Щоразу учасники мають знайти нестандартне рішення повсякденних завдань.

Цього року “Фонд оборони країни” надав три планшети для того, щоб їх вручили фіналістам Олімпіади. Серед них – учні з різних міст України.
Сергій Бойчук (м. Надвірна Івано-Франківської області) посів почесне 6 місце. Йому 14 років, 7 з них він захоплюється інформаційними технологіями. Останній рік серйозно вивчав різні мови програмування.
– Цього року Олімпіада з ІТ відбувалася по Exel, і були достатньо складні алгоритми розв’язання задач, – каже Сергій. – Взагалі-то я хочу в майбутньому займатися криптографією та системами захисту конфіденційної інформації.
Юрій Бондарчук приїхав з Житомира, він більш вдало розв’язав алгоритми, став четвертим і теж отримав планшет від “Фонду оборони країни”. Цікаво, що цей хлопець лише перший рік захоплюється комп’ютерними програмами. Причому офісні, на базі яких і грунтуються завдання Олімпіади з ІТ, його не дуже цікавлять. Юрі більш до вподоби робота над різножанровими комп’ютерними іграми. Свою першу повноцінну гру він ще не створив, але каже, що задуми вже є, і натхнення теж вистачає.
Хлопців з перемогою вітав керівник навчального центру, де готують майбутніх програмістів, Сергій Шегеда. Він сказав, що у різні епохи є свої професії, що рухають економіку і все суспільство вперед. Колись це були будівельники, потім фізики, космонавти, а в наш час пальма першості у ІТ-шників. Саме вони можуть вивести з глибокої кризи українську економіку.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ