Фестиваль «Підношення Фредеріку Шопену» вперше відбувся у Павлограді

0
787

У Павлограді вперше проводився мистецький фестиваль інструментальної музики, вокалу, хореографії та живопису «Підношення Фредеріку Шопену» в рамках Інтеркультурного проекту, за ініціативою спілки поляків «Добра Воля» та за підтримки Павлоградського міського голови А. О. Вершини.

Про це повідомляє прес-служба КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр»

Фестиваль «Підношення Фредеріку Шопену»  вперше відбувся у Павлограді«Це найтолерантніший проект, основною метою якого є мир, єдність та обмін досвідом, здолання стереотипів, розвиток сучасного толерантного суспільства та спілкування без меж і перепонів», — сказала ведуча Ірина Івженко.

Відкривали фестиваль вітання від Євроклубу «Європа +» школи №17, в якому школярі розповіли про Польщу, її відомих особистостей, продемонстрували танці — вальс і польку.

Фестиваль «Підношення Фредеріку Шопену»  вперше відбувся у ПавлоградіУчасників фестивалю привітали міський голова А. О. Вершина та керівник спілки поляків «Добра воля» Смотров А.В.

Фестиваль був організований для дітей, в ньому взяли участь, в основному, вихованці музичних шкіл. Протягом декількох годин на сцені співали, грали на фортепіано, скрипці, флейті та інших інструментах. Крім музики і вокалу, на конкурс виставлялися дитячі малюнки. Темою всіх виступів була Польща і її знаменитий композитор Фредерік Шопен.

 

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ