При оказании помощи пьяной женщине, фельдшер «Скорой помощи» получила черепно-мозговую травму

0
892

Врачей и фельдшеров бригад «Скорой помощи» неадекватные граждане били, бьют и, видимо, будут бить. Медики, с охраной, не ездят, не вооружены и приемами рукопашного боя не владеют.

Очередной случай ихбиения фельдшера произошел 6 февраля в селе Голубовка Днепропетровской области. Об этом на странице в Facebook сообщил директор Днепропетровского областного центра экстренной медицинской помощи и медицины катастроф Радий Шевченко .

« Медики бояться їхати на виклики!
Погрози, побиття членів наших бригад не додають привабливості цій професії.
А відсутність покарання винних є вагомим аргументом для лікарів та фельшерів, що залишились у професії, покинути “швидку” назавжди.
Тоді хто рятуватиме?!
Колектив нашого Центру ВКОТРЕ вимагає від Верховної Ради України якнайшвидшого прийняття Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України
щодо забезпечення безпеки медичним працівникам та працівникам системи екстреної медичної допомоги, які входять до складу бригади екстреної медичної допомоги під час надання медичної допомоги”.

Вчора о 19:42 год. надійшов виклик з Голубівки до громадянки 46 років: «Підвищення артеріального тиску, головний біль».
Після огляду та обстеження був встановлений попередній діагноз: «Алкогольне сп’яніння» та запропонована госпіталізація, від якої та відмовилась в грубій формі.
О 21:42год.гр. баришня повторно викликала бригаду ЕМД. Привід до виклику той самий. Під час огляду викликаюча, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння , нанесла тілесні ушкодження (вдарила декілька разів кулаком в голову) нашій 24-х річній фельдшерці.

За зверненням виїхала оперативна група працівників Національної поліції. Від постраждалої прийнята заява.
06.02.2020р. о 00:15год. фельдшерка зі скаргами на сильний головний біль, запаморочення, нудоту, багаторазову блювоту була доставлена санітарним автомобілем до приймального відділення Новомосковської ЦРЛ, де була оглянута, обстежена та госпіталізована до хірургічного відділення з діагнозом «ЗЧМТ. СГМ. Гематома лівої скроневої ділянки. Виробнича травма.
Крім того, нам необхідне ще й таке законодавче підгрунтя: “Виклик бригади до людини , що знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп`яніння повинен бути платним та коштувати не меньше двох тисяч гривень.
По іншому цю навалу “п`яних викликів” не зупинити». – написал Радий Шевченко.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ