Факт підкупу виборцiв не підтвердився, – павлоградцям штаб найвищого кандидата видавав зарплату

1
653

Поліція проводить перевірку повідомлення за заявою громадян про ймовірний підкуп виборців у м. Павлограді.

Заявник проходив по вул. Полтавській в Павлограді повз натовпу людей, яких налічилось близько 200,  і поцікавився: “За чим черга?” Жінка з черги відповіла: “Та гроші ще не підвезли…”

27 березня заявник повідомив до поліції, що на вулиці стоїть велика кількість людей і він припускає, що там відбувається підкуп виборців. Про це повiдомляє Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Павлоградського ВП

Факт підкупу  виборцiв не підтвердився, - павлоградцям штаб  найвищого кандидата видавав зарплату
Під час перевірки факт підкупу не підтвердився. Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група Павлоградського відділу поліції.

Повідомлення зареєстровано до журналу єдиного обліку. З’ясовуються всі обставини події.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. У меня есть пренебрежение к Зе. Как к неучу, непрофессиональному, некомпетентному, инфантильному, испуганному, не готовому к высшей должности. Как к не самостоятельному. Как к человеку, который насаждает и исповедует идеологию малоросса, является малороссом и хочет сделать из Украины Малороссию. Я презираю Зе за его нулевые моральные качества. 5 лет он смеялся с Украины, с украинской армии- в тяжелый 14. он издевался над Кличко, Парубием, Ющенко, а сам без бумажки не может связать 2 слов. За его раболепие перед Путиным. Я презираю человека, который хотел перед врагом стать на колени. Я ненавижу врага. И буду делать все, чтобы Путин отвечал за преступления перед Украиной в Гааге, а не договариваться о капитуляции. Я презираю всех, кто ползает перед Москвой на коленях”, – написала Ирина Геращенко.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ