В Юрьевке появилась амбулатория на уровне европейских стандартов

0
379

В Юрьевке, благодаря средствам государственного и областного бюджетов, открыли новую амбулаторию. «О, Европа!», – говорят местные, заходя внутрь. Здание возвели «с нуля». Там много пространства, современный ремонт, оборудование. Два семейных врача обслуживают 3,5 тыс. человек Юрьевки и жителей 7 близлежащих сел.

Об этом сообщает пресс-служба Днепр ОГА.

В Юрьевке появилась амбулатория на уровне европейских стандартов«Сучасну амбулаторію тепер мають мешканці Юр’ївської громади. Її звели «з нуля», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Там працюють 2 сімейні лікарі та 5 медсестер. За день вони можуть прийняти до 30 людей».

У новій амбулаторії – кабінети лікарів, процедурна, лабораторія, денний стаціонар. Окрема кімната – для огляду здорової дитини.

«Зроблено все чудово і якісно. Є сучасне обладнання. Працюють професійні лікарі. Добре, що така амбулаторія з’явилася у Юр’ївці», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

В Юрьевке появилась амбулатория на уровне европейских стандартовЛікарі медзакладу вестимуть пацієнтів від самого народження. Спостерігатимуть і вагітних.

Тут можна зробити загальні аналізи, щеплення, електрокардіограму. А ще – швидкі тести на вагітність, гепатити, інфаркти, коронавірус. Якщо треба, візьмуть зразок для ПЛР-дослідження на COVID-19. Матеріал потім відправлять до обласного лабцентру.

 

 

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ