На Днепропетровщине есть еще свободные места для 2600, человек, которые бегут от войны

0
304

На Днепропетровщине в рамках социального проекта «Прихисток» есть еще свободные места для более 2600 внутренне перемещенных лиц. Об этом сообщает пресс-служба Днепропетровского облсовета.

“Наразі на Дніпропетровщині власники житла готові безкоштовно надати вимушеним переселенцям 2645 місць як у маленьких селах, так і у великих містах області. Дніпропетровська область посідає друге місце після Львова за кількістю вільних місць.

«Сьогодні внутрішньо переміщених осіб приймають у 29 об’єктах спільної власності територіальних громад, сіл, селищ та міст Дніпропетровщини. Це заклади освіти, культури, охорони здоров’я, а також комунальні установи.

Але можливості наших громад не безмежні. Нині в області проживає понад 255 тисяч переселенців, і це велике навантаження, адже всі вони повинні бути забезпечені найнеобхіднішим. Тому люди, які готові безоплатно прийняти в своїх домівках внутрішньо переміщених осіб, дуже допомагають органам місцевого самоврядування, за що я вдячний кожному небайдужому мешканцю нашої області», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Тим, хто прийняв у себе внутрішніх переселенців, держава компенсує кошти на оплату комунальних послуг в розмірі близько 450 грн на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку. Щоб запропонувати своє житло до проживання внутрішньо переміщеним особам і отримати компенсацію необхідно:

Подати заявку про наявність вільних місць для розміщення переселенців або ж знайти житло можна за посиланням: https://prykhystok.gov.ua“, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ