У Павлограді електриків звинуватили у незаконному проникненні до житла

0
658

Мешканцям приватного сектору іноді доводиться бачити, як чоловіки у спецівках комунальної служби лізуть до сусідів через паркан, наче бандити, з явним наміром відключити то електроенергію, то газ. Зрозуміло, що борги споживачів штовхають комунальників на подібні дії. Але, навіть, величезні борги не можуть бути приводом для порушення закону.

Так, у Павлограді електриків притягають до кримінальної відповідальності за незаконне проникнення до житла.

Як повідомляється у матеріалах Павлоградського міськрайонного суду,

3 лютого 2022 року ОСОБА_3 звернулася до Павлоградського міськрайонного суду зі скаргою на бездіяльність працівників поліції. Відповідно до поданої скарги ОСОБА_3 посилаючись на ст. 303 КПК України, зазначає, що 23 січня 2023року вона звернулася до Павлоградського РВП ГУНП в Дніпропетровській області з заявою в якій повідомила про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 162 КК України ( Порушення недоторканості житла – це незаконне проникнення до житла чи до іншого володіння особи, незаконне проведення в них огляду чи обшуку) . До теперішнього часу відомості за її заявою не внесені до ЄРДР.

У судовому засіданні заявниця та її представник, кожен окремо, скаргу підтримали у повному обсязі.

Слідчий суддя вислухав заявника, її представника, дослідивши скаргу, встановив наступні обставини.

23 січня2023 року жінка звернулася до Павлоградського РВП ГУНП з заявою де повідомила про те, що 4 листопада 2022 року на територію її домоволодіння без її дозволу та відому, не маючи жодних законних підстав, самовільно зайшли її брати разом з співробітниками ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги», отже останні, на її думку, своїми незаконними діями вчинили кримінальне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 162 КК України.

Вказана заява зареєстрована Павлоградським РВП ГУНП в Дніпропетровській області за вхідним номером К-50 від 23січня 2023 року.

До теперішнього часу відомості про дане кримінальне правопорушення не внесені до ЄРДР.

ПОСТАНОВИВ:

Скаргу на бездіяльність Павлоградського РВП ГУНП, яка полягає в невнесенні відомостей до ЄРДР за поданою заявою – задовольнити.

Зобов`язати відповідальну особу СВ Павлоградського РВПГУНП України , уповноважену на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань згідно з заявою від 23січня2023 року.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ