Дві пачки чаю “Just a minute” обійшлися тернівчанину в 876 грн. на додаток до психологічної травми

0
360

Багато неприємних хвилин довелося пережити тернівчанину, який хотів побалувати себе чаєм і вкрав дві пачки цієї розкоші в магазині «Аврора». Для того, щоб відбити тягу до дармовщини та крадіжок, суд оштрафував чоловіка на незначну суму. Але туга за чаєм у чоловіка, швидше за все, залишилася.

У матеріалах Тернівського міського суду повідомляється, що 02.02.2023 року в магазині «Аврора», що по вул. Харківська м. Тернівка, чоловік таємно викрав з полиці магазину 2 пачки чаю «Just a minute» вартістю 47 грн., на загальну суму 98 грн., чим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 51 КУпАП.

Обвинувачений під час розгляду справи свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення, визнав повністю, розкаявся та зазначив що з сумою викраденого згоден.

Суд постановив:

Визнати обвиниваченого винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 51 КУпАП.

Накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у сумі 340 (триста сорок) грн. Стягнути судовий збір у розмірі 536 (п`ятсот тридцять шість) грн. 80 коп. на користь держави.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ