Молодий чоловік дві години помирав від щастя, скуповуючи продукти в магазинах Павлограда, по банківській картці, що впала з неба

0
608

Гроші, які падають з неба, не завжди приносять щастя громадянам, які постійно відчувають нестачу продуктів і у яких від виду курячих стегенець, ковбаси та сиру солодко паморочиться голова та вони, як шалені начинають бігати по магазинах, насолоджуючись покупками.

Наприклад, у Павлограді, втрачена банківська картка потрапила до рук молодому чоловікові, і він дві з половиною години, як божевільний метався містом, скуповуючи продукти та підставляючи своє обличчя під відеокамери, встановлені у магазинах. У результаті шалений покупець опинився на лаві підсудних.

Як повідомляється у материалах Павлоградського суду, 16 червня 2022 року, приблизно о 17 год. 00 хв., проходячи по вул. Озерна м. Павлограда Дніпропетровської області, де на шахтарській зупинці побачив на асфальті біля бордюру банківську кредитну картку АТ «ПУМБ» .

В той же день, використовуючи привласнену банківську кредитну картку він здійснював покупки продуктів харчування в магазинах.

Він прийшов до магазину ТОВ «АТБ-маркет 282», який розташований по вул. Центральна, 35 м. Павлограда Дніпропетровської області, де придбав продукти харчування – пляшку слабоалкогольного напою, пиво «Чернігівське» ємкістю 1 л.

Крім того, прийшов до магазину «Лакомка», який розташований по вул. Ганни Світличної, 77-а де придбав продукти харчування – солодощі. Потім побіг до магазину «Петрівка», який розташований на перехресті вул. Центральна, та Озерній, де придбав продукти харчування – шинку з коптильні Короля ТМ «KAROL» вагою 0,757 кг.

Кинувся до магазину ТОВ «АТБ-маркет 282», який розташований по вул. Центральна, 35 м, де придбав продукти харчування – напій 1,5 л. тропічні фрукти ТМ «Своя лінія», олія 0,845 л. ТМ «Розумний вибір», сухарики 70 г. ТМ «Своя лінія», чай «Суасеn» зелений лист, приправа куряча 100 г. ТМ «Ролтон» та пляшку коньяку «Шабо VS» ємкістю 0,5 л.

Потім прийшов до магазину «VARUS-65», який розташований по вул. Соборна, 97А м , де придбав продукти харчування на 471 грн. 41 коп.,
Знову зайшов до магазину «VARUS-65», який розташований по вул. Соборна, 97А м , де придбав продукти харчування, використовуючи банківську кредитну картку для здійснення операції із зняття грошових коштів в сумі 134 грн. 80 коп.,

Забіг до «Аптеки низьких цін», яка розташована по вул. Центральна, 45 м придбав пігулки – цитрамон. О 19 годині 39 хвилин, прийшов до магазину «Морепродукти», який розташований по вул. Центральна, 64, де придбав продукти харчування.

Таким чином, шляхом використання банківської кредитної картки, викрав грошові кошти в загальній сумі 1297 грн. 73 коп .

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений вину в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні визнав повністю та показав, що на наступний день він намагався скупитися, але картка була вже заблокована. Шкоду потерпілій відшкодував повністю. В скоєному розкаявся.

Допитана в судовому засіданні потерпіла пояснила, що 16 червня 2022 року близько 18.00 годин, вона вийшла з будинку … Потім вона повернулася додому і взявши телефон, побачила велику кількість смс, та виявила відсутність картки і зрозуміла, що вона її загубила. Потім вона заблокувала картку і через додаток в мобільному телефоні вона виявила, що карткою користувалися в різних магазинах. Наступного дня вона звернулася до поліції. Шкода їй відшкодована обвинуваченим повністю. Просила обвинуваченому призначити не суворе покарання.

Суд ухвалив:

Визнати обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 357, ч. 4 ст. 185 КК України та призначити йому покарання:

– за ч. 1 ст. 357 КК України у виді обмеження волі строком на 1 (один) рік;

– за ч. 4 ст. 185 КК України у виді позбавлення волі строком на 5 (п`ять) років.

На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити ОСОБА_3 остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п`ять) років.

На підставі ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_3 від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком 1 (один) рік та покласти на ОСОБА_3 обов`язки, передбачені п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 76 КК України, а саме: періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ