Душа болить за тих військових

1
699

 

Уже традицією стало для Богуславського народного хору ім. Сергія Кулика давати концерти для воїнів, які знаходяться в зоні АТО. Так 27 лютого хор виіхав до поїздки в м. Димитрів, де знаходиться 25 бригада військовослужбовців. Повидомляє Директор Богуславського будинку культури Володимир Редька.

IMG_8072

З пустими руками богуславці не звикли їхати в гості, тому взяли гостинці: варення, консервацію, цукор, чай, цукерки… Допомогли підготувати гостинці учні та вчителі Богуславських шкіл, Богуславська сільська рада, також активність проявили і жителі села Богуслава. А як же обійтись без смачних пиріжків та пампушків, їх так майстерно випікає Білоборода Н.Є., учасниця хору!

IMG_8064

Багато бажаючих прийшло послухати виступ хору. Військові підтримували гучними оплесками всі пісні. З хором також їздила група волонтерів з волонтерського об’єднання «До Перемоги». Спонсорську допомогу надав депутат районної ради, голова фермерського господарства «Шторм» Кондрачук В.В.
“Душа болить за тих військових, які служать в АТО. На концерті було більше 100 чоловік, – каже Білоборода Н.Є. . Перед нами стояли молоді хлопці 18-20 років. Вони живуть у важких умовах, їхні палатки були розташовані на території частини, в яких, напевно, не дуже тепло, та артистів вони приймали гучними оплесками. Всі ми хочемо, щоб війна закінчилась швидше, щоб хлопці повернулись живими і здоровими додому “.
IMG_8085
“ Коли ми їхали , то дуже було прикро бачити пусті будівлі, розвалини, люди повиїжджали та покинули свої домівки, – каже Хорольська Є.І. . Щеміло серце від болі за нашу країну. Жінки плакали, побачивши молодих хлопців, які кожен день ризикували своїм життям, захищали Україну. До свого репертуару ми включили пісні про родину, про село, про любов, про козаків”.

Щирі усмішки, гучні оплески, говорили про те, що пісня надихає на перемоги. Артистів довго не відпускали, просили виконати деякі пісні ще раз.

Повертаючись додому, кожен думав про те, щоб швидше закінчилась війна на Сході, про мир в Україні.
.

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ