Дослідженнями доведено: білків і вітамінів у дніпровскій воді нема, – вживайте лише кип’ячену воду

0
3135

Про погану якість дніпровської води, яка по брудному трубопроводу подається до міст Західного Донбасу, говорити можна багато. Можна годинами розглядати цю воду, набравши її в трилітрову банку, або ж на спір пропонувати сміливцям, без кип’ятіння, перекинути склянку цієї води. Тільки проти науки не попреш.

А наука нас запевняє, що жодних аномалій, які перевищували б санітарні норми, у питній воді на Дніпропетровщині  не виявлено. Але некип’ячену воду пити не наважується і радить це робити іншим.

ДУ «Дніпропетровський ОЦКПГ МОЗ» опублікувало результати дослідження питної води у Дніпропетровській області у межах соціально – гігієнічного моніторингу на Дніпропетровщині.Дослідженнями доведено: білків і вітамінів у дніпровскій воді нема, -  вживайте лише кип’ячену воду

За період з 20.01.2023 по 26.01.2023 структурними підрозділами ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ » на території області досліджено 179 проб питної води  на відповідність до вимог Державних санітарних правил і норм «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

За мікробіологічними показниками всі досліджені проби води відповідають встановленим нормативам. Значення  фізико–хімічних показників залишається на рівні багаторічних показників, без аномальних змін.

ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» на період воєнного стану, враховуючи нестабільність та  можливість виникнення різних непередбачуваних ситуацій, в тому числі і на системах водопостачання,   продовжує рекомендувати населенню області  вживати лише кип’ячену  або питну доочищену фасовану воду.

 

 

 

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ