Анатолій Гриценко: «Досить загравати з ворогом ціною життя наших солдат!”

6
796

Анатолій Гриценко, член Ради ПП Громадянська позиція на своїй сторінці в Facebook так охарактеризував ситуацію, що склалася з відведенням військ. Як завжди, Анатолій Степанович як людина обізнана в військових питаннях, запропонував чіткий план дій. Чи скористається нинішня влада цими порадами?

“На фронті знову загинув наш солдат, ще четверо отримали поранення. Які відведення військ? Яка “нормандська зустріч” за таких умов?

Що робити? Три позиції.

Перше – наказом Зеленського як Верховного Головнокомандувача ЗС зупинити відведення наших військ, а на тих ділянках, де їх щойно відвели – негайно повернути на бойові позиції.

Друге – Зеленському (саме йому, нікому іншому) публічно звернутися до лідерів Франції, Німеччини і США з чітким месиджем: “Допоки Росія разом зі своїми “ДНР/ЛНР” не забезпечать виконання першого пункту “Мінських угод” – припинення вогню – і дотримання режиму тиші на ВСІЙ лінії фронту принаймні ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ, Україна не відведе з бойових позицій жодного підрозділу, жодного свого солдата”.

Третє – Зеленському віддати наказ Збройним Силам: на всі порушення режиму тиші з боку ворога негайно давати рішучу відповідь – нанесенням вогневих ударів по ворожих позиціях.

Чи відводили б свої війська Макрон або Трамп, готуючи мирні угоди, якби в той же час ворог убивав французів чи американців? Упевнений, що ні. Українська держава має діяти так само відповідально. І не заграватися в чергову капітулянтську дипломатію ціною життя наших солдат”, – написал Анатолий Гриценко.

6 КОММЕНТАРИИ

  1. Скотник он и в Африке скотник.Гриценко дело говорит,толковый мужик.Таких в нынешнем правительстве не нужно.туда дорога только гнидам и дуракам.

    • Очередному моему подопечному простой вопрос:”Выходит НАРОД, который послал Толяна в Ж. на выборах тупее тебя скулящего пустого места?”.

  2. Не могу не согласиться со скотником. Грицик сам успел поучаствовать в распиливании армии будучи МО, а теперь рассказывает что делать.

  3. Из многих военных идей которые говорил Гриценко, единственная нормальная – отмена срочной службы.
    Остальные, как например вот эта, лишь приведут к тому, что вояки и дальше будут гибнуть, мира не будет и приближение экологических катастроф будет не за горами.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ