Дорогі земляки, шановні жителі Західного Донбасу, вітаю Вас з великим святом – Днем Конституції!

4
420

День Конституції України вважається одним із почесних державних свят. Протягом багатьох століть українці вели важку боротьбу за свою свободу, бажаючи жити по своїм законам і традиціям. Тому прийняття головного законопроекту – це свято, яке доводить, що всі спроби здобути суверенітет і незалежність були не марні.
Процес народження української Конституції був досить болісним, довгим, тривав в Україні шість років – більше ніж у багатьох незалежних країн. Конституцію 1996 року було прийнято Верховною Радою України від імені народу — носія суверенітету та єдиного джерела влади в країні. Наша Конституція – це міцний правовий фундамент для демократичного суспільства, основа для перспективного розвитку країни, реалізації ефективної соціальної політики та захисту прав кожного громадянина..
Я впевнений, що спираючись на конституційні норми та положення, ми зможемо і далі вирішувати завдання соціально-економічного розвитку країни та Західного Донбасу , раціонально використовувати наш виробничий, природний і людський потенціал, рухатися до досягнення високого рівня життя всіх наших громадян. Нехай на цьому шляху нам супроводжує удача та успіх! Бажаю Вам впевненості у завтрашньому дні, благополуччя, миру і злагоди!

Артур Мартовицький,
народний депутат України

4 КОММЕНТАРИИ

  1. Артуру Мартовицькому, народному депутату Украины!

    Закройте пожалуйста рот своему напарнику Вилколу – за.бал по всем каналам FM своим пиаром. Надоели ваши бредни и до конституции приклеились. Вам в ватник нужно драпать, а не воду тут мутить!

  2. Рыгов к ответу ворыгов! Я хоть и Рыг Рыгогов, а от рыгов меня тянет на рыги.
    Спрячьте свои мордорыги и не вызывайте у нас рыги.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ