Дорогі захисники Української держави!

0
437

Ветерани Другої світової війни, діти війни,
солдати, прапорщики, офіцери, ветерани військової служби,
всі, хто в різні часи захищав та захищає сьогодні Україну!
Щиро вітаю вас зі справжнім чоловічим святом, який уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі – з Днем захисника України.
Найбільша вдячність та низький уклін вам, дорогі ветерани Другої світової війни, діти війни, за подвиг, мужність, стійкість та випробування, які випали на вашу долю в роки війни та післявоєнний час. Саме ви навчили нас любити свою Батьківщину всім серцем! Ваша незламна воля та самовідданість рідній землі виховали гідних нащадків та вірних захисників, які сьогодні з честю виборюють незалежність та цілісність України на сході держави.
Мужність та патріотизм, виявлені нашими земляками, які були мобілізовані для протистояння агресору в зоні АТО, несуть варту на блокпостах, приймають участь у волонтерському русі є прикладом спадкоємності поколінь дійсних захисників України – від славних козацьких застав до подвигу наших дідів та прадідів у визвольній боротьбі проти фашистських загарбників.
Цього дня зі словами вдячності звертаюся до воїнів-інтернаціоналістів, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, працівників правоохоронних органів та служби з ліквідації надзвичайних ситуацій – в усі часи ви на передньому краї захищаєте мир та спокій співвітчизників та земляків.
У Павлограді з честю та гідністю несуть військову службу солдати та офіцери військової частини № 3024. Вдячний вам за охорону підприємств, співпрацю та допомогу у багатьох важливих питаннях життєдіяльності міста.
З нагоди свята бажаю мужнім захисникам України – воїнам та ветеранам, учасникам бойових дій на території інших держав, воїнам-миротворцям, фронтовикам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою, Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідній землі.
Зі святом!
Міський голова Метелиця І.С.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ