Дорогі тернівчани!

0
228

Від усього серця радий вітати вас зі святами, що надією та сімейним теплом зігрівають наші серця – Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був складним і неоднозначним. Він дарував нам радість зустрічей та відкриттів, новий життєвий і професійний досвід, були складнощі, але й перемоги, виникали проблеми, які разом ми успішно долали. Своєю наполегливою працею ми робили усе, аби наше місто було гарним та затишним, як для його мешканців, так і для гостей.

Нашій громаді є чим пишатися. В 2021 році завершено реконструкцію скверу «Шахтар» з новими арт-об’єктами та зонами відпочинку. В тернівському ліцеї № 7 завершено роботи з термомодернізації. Сьогодні це сучасний, модернізований, енергоефективний за усіма європейськими стандартами ліцей. Дякуючи спільним зусиллям міської та центральної влади, зрушили з місця роботи з капітального ремонту спортивної школи «ТЕМП». І ми всі з нетерпінням чекаємо на їх завершення в наступному році. Разом з тим, приділялась увага іншим напрямкам розвитку: комунальній сфері, енергозбереженню, благоустрою міста. Усе це – спільна повсякденна робота працівників органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу та активних жителів нашого міста, які щиро вболівають за його розвиток.

Дякую усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та невтомністю творив історію нашого міста протягом року, хто забезпечував його життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій. Сподіваюсь, що наступний рік буде більш успішним і радуватиме нас новими здобутками і звершеннями.

Попереду у нас велика напружена робота, і я висловлюю вдячність всім, хто не залишається байдужим до проблем, хто опікується ними, приймає доленосні рішення, активно проявляє себе у повсякденному житті міста, захищає його гідність. Завдяки всім нам, нашій взаємодії місто живе і розвивається.

Напередодні новорічних свят прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково збудуться. Нехай усе те, що ви загадаєте в новорічну ніч, обов’язково здійсниться у найближчому майбутньому. Нехай Новий рік прийде до кожної оселі добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, світло новорічних вогнів зігріває ваші душі, а таїнство Різдва Христового наповнить серця вірою у кращий завтрашній день.

З Новим роком та з Різдвом Христовим!

Щасливих Вам, добрих і веселих свят!

З повагою міський голова Віталій ТАРЕЛКІН

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ