Дорогі наші, любі маленькі співвітчизники!

0
274

Від усієї душі поздоровляю вас та ваших батьків з Міжнародним Днем захисту дітей!
Дитинство – найкраща, сама весела, чарівна й безтурботна пора в житті кожної людини, яка, на жаль, швидко минає. Але діти завжди були і є самою вразливою, незахищеною категорією громадян будь-якої країни. Тому головне і спільне завдання для нас, дорослих, всіх гілок влади – зробити ваше дитинство яскравим і щасливим, тому що тільки виховані в оточенні любові і постійної підтримки діти зможуть побудувати своє щасливе майбутнє та гідне й світле майбутнє України. Кожен з вас, наші любі діти, повинен відчувати себе потрібним, захищеним, улюбленцем не тільки своїх батьків, а й усієї державі та мати право на безмежну повагу з їх боку.
В дорослому житті ви зустрінете чимало цікавого й захоплюючого, але дитинство залишиться в вашій пам’яті назавжди, як чарівний, яскравий шлях постійного пізнання оточуючого світу, по якому вас ведуть батьки, вихователі і вчителі.
Дорогі наші, найкращі в світі діти! В день вашого свята щиро бажаю кожному з вас мирного неба над головою, зростати здоровими в оточенні люблячих батьків та рідних вам людей, щасливого, безхмарного дитинства, наполегливого прагнення стати освіченими й вихованими особистостями – будівниками майбутнього нової, європейської держави, якими будуть пишатися не тільки міста і села нашого Західного Донбасу, а й всієї України!

З повагою до кожного з вас
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ