Дорогі павлоградці!

1
335

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора України та 24-річницею незалежності України! 
Для кожного з нас ці особливі дні є даниною поваги символам нашої держави, це свято всіх поколінь українців, незалежно від віросповідань і політичних поглядів. Свято, коли у наших серцях відроджується пам’ять поколінь, які пройшли українською землею перед нами, які боролися, творили і наближали нашу Незалежність
Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і незалежність. Синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю українців від сходу до заходу нашої держави й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.
На жаль, цьогоріч, святкові дні мають гіркий присмак втрат. Я висловлюю глибоку шану та повагу тим, хто в цей час, на передовій, зі зброєю у руках самовіддано захищає єдність та гідність нашої країни.
Низько вклоняюсь усім, хто вкладає в Україну свою працю, хто боронить і захищає її від ворога, хто примножує її багатство і славу.
Нехай же над нашою державою завжди буде мирне небо, а у серці кожного панує добро й милосердя. Хай кожен крок вперед буде багатий на перемоги, а кожен успіх робить нашу державу міцнішою. І щоб цей День був воістину справжнім святом вільної, незалежної України.
Бажаю всім нам бути гідними пам’яті наших пращурів, які створювали славу і велич нашої держави.

Зі святом вас, дорогі земляки!

Міський голова І.С. Метелиця

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ