Дорогі друзі! Прийміть найщиріші привітання з одним із найяскравіших свят у календарі України – Днем молоді!

0
414

Юність і молодість – найкрасивіші і романтичні періоди в житті кожної людини. Це час дерзань і відкриттів, польоту мрій та пошуку свого місця в житті.
Молодь – це величезний творчий потенціал нашого регіону, його трудовий, інтелектуальний і творчий ресурс. Сучасну молодь видрізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретні цілі і прагнути до їх досягнення. Завдання старшого покоління – допомогти молодим людям реалізувати себе в різних сферах – політиці, підприємництві, спорті, науці, культурі.
Жителі Західного Донбасу пишаються досягненнями наших юних земляків, чиї таланти і цілеспрямованість вже сьогодні зміцнюють славу регіону в Україні та на міжнародному рівні. Ваші енергія, допитливий розум, здатність висувати нові ідеї і нестандартно мислити необхідні для серйозних звершень на благо нашого регіону і всієї України.
У День молоді я бажаю вам щастя, успіхів і гарного настрою. Нехай збудуться всі ваші мрії та реалізуються найсміливіші плани! Зі святом Вас!

Артур Мартовицький,
народний депутатУкраїни

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ