Дорогі діти! Шановні батьки!

0
679

Від щирого серця вітаю Вас з радісним, яскравим, літнім святом – Міжнародним днем захисту дітей! Символічно, що ми відзначаємо це свято в перший день літа. Дитинство – це дивовижний, повний яскравих фарб світ, в якому живе безмежна уява і щира віра в добро.

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Вірю, що дорослі зроблять все, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо і працюємо.

Бажаю вам, дорогі діти, міцного здоров’я. Нехай усі ваші мрії і бажання збуваються, а дитинство буде щасливим!

Не може не радувати те, що в Західному Донбасі з юним поколінням працюють багато чудових педагогів, вихователів, майстрів. Ваша праця допомагає дітям розкрити свій талант і обдарування, визначитися в дорослому житті. Впевнений, що у кожного з вас воно буде по-справжньому щасливим.

Хіба може щось приносити людині більше щастя, ніж підтримка починань підростаючого покоління? Вважаю за честь створювати комфортні для дітей умови в містах і селах Західного Донбасу, адже вони – наше майбутнє!

Дорогі батьки, бабусі, дідусі, всі, хто присвятив себе вихованню дітей! Щиро бажаю вам і нашим дітям миру, добра, благополуччя, щастя і радості. Бережіть наших дітей, щоб їх вдячні і щасливі очі завжди були нам всім справжньою нагородою!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ