Большое строительство: на подъезде к Павлограду дорога будет в 4 полосы

0
331

Дорожники и техника работают на всей протяженности трассы ДнепрПавлоград. Обновляют мосты, съезды, виадуки, развязки. Укладывают выравнивающий слой асфальтобетона. Сейчас уже стелют финишное покрытие. Об этом сообщил председатель Днепропетровской ОГА Валентин Резниченко.

Большое строительство: на подъезде к Павлограду дорога будет в 4 полосы«Павлоградська траса – важлива транспортна артерія на мапі Дніпропетровщини. Вона має державне значення. Після закінчення ремонту розпочне нове життя. У складі найдовшої магістралі країни – «Дороги Єдності» М-30», – зазначив Валентин Резніченко.

Загалом оновлена траса буде із 37-сантиметровим покриттям.

«Дорожники працюють швидко та якісно. На всіх етапах ми контролюємо виконання робіт. Траса буде міцною. Витримуватиме великі навантаження. Матиме великий термін експлуатації», – сказав в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Большое строительство: на подъезде к Павлограду дорога будет в 4 полосы
default

Ремонт не обмежується новим асфальтом. Приводять до ладу й 19 мостів. Замінюють деформаційні шви, укріплюють, наносять гідроізоляцію.

На під’їзді до Павлограда розширюють проїжджу частину. Це одна з найскладніших та найвідповідальніших ділянок, протяжністю 1,5 км. Замість 2 там буде 4 смуги руху в обидві сторони. Для цього підрядники переноситимуть газопровід.

Роботи ведуться за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Асфальтобетон для ремонту цієї дороги виготовляють у Павлограді. На одному з найпотужніших заводів Європи.

Довжина Павлоградської траси – 63 км. Вона – один з відрізків національної магістралі М-30 Стрий-Ізварине. «Дорога Єдності» сполучить схід та захід країни.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ