Допоможемо разом: павлоградському волонтеру Володимиру Єфанову необхідна наша допомога

2
796

Відомому павлоградському волонтеру Володимиру Єфанову вкрай необхідна наша допомога. Так буває, що людина, яка, віддавала все, що мала, іншим, тепер сама потребує нашої турботи. Володимиру, батьку 11-річного сина, якого він виховує самотужки, доведеться лягти на операцию на серці. Грошей на операцію потрібно багато – 150 тис. грн. Сам він ні про що не благає, про нього піклуються його однодумці-волонтери. Сподівання тільки на небайдужих людей. 

Про це написала на своїй сторінці в Фейсбуці волонтерка, депутат Павлоградської міськради Анна Трет`як-Прудська.

Допоможемо разом: павлоградському волонтеру Володимиру Єфанову необхідна наша допомога“Інколи люди покладають на нас більше сподівань, ніж ми самі віримо в свої сили.
Цього разу мені неймовірно важко дається текст, бо я повинна знайти ті слова, які мають спонукати людей допомогти і дати надію на життя одному з волонтерів.
Володимир Єфанов – в нашому місті його знають всі волонтери.

Він один з перших, хто в 2014 році самостійно вивіз з зони АТО понад сотню людей з родин переселенців.

Вже тоді він розумів, що таке війна. На його рахунку вона стала третьою.
Того ж року, влітку, до існуючої інвалідності , травма правої руки, Володимиру додалась ще одна біда.

Під час перевезення чергової родини його машина попала під мінометний обстріл і через відчинену щилину водійського вікна, в око Володимира потрапила бетонна крихта.

Спека, відсутність умов для надання необхідної медичної допомоги, декілька годин в дорозі машиною, в якій від страху і жари волають малолітні діти.
Час був згаяний. Як наслідок- Володимир втратив око.

Допоможемо разом: павлоградському волонтеру Володимиру Єфанову необхідна наша допомогаНезважаючи на всі проблеми зі здоров’ям, Володимир повернувся до своєї справи автослюсаря і розпочав нескінчений потік ремонтів та бронювання військових машин.
Цей чоловік один з тих, хто більшу частину своїх накопичених статків витратив допомагаючи військовим в 14-15 роках.

Звісно, за своєю роботою в нього не було часу та і необхідності, висвітлювати свою волонтерську діяльність в засобах масової інформації.
Тож ті, хто не знають його особисто і не здогадуються про внесок Володимира в допомогу і спасіння людей.

Володимиру 54 роки. Він один виховує сина, якому лише 11 років.
Життєві випробування, через які довелося пройти Володимиру, не пройшли непомітно. Вони не тільки зовні лишили свій відбиток, а й опинилися всередині чоловіка, в самому серці .

Сьогодні Володимиру необхідно робити операцію на серці – шунтування. Це його шанс на життя і, шанс виховувати дитину, бути підтримкою своєму сину.
Від початку року я відкладала цю статтю. А останній раз, під час нашої розмови, коли я намагалася договоритися про інтерв’ю, Володимир стримано сказав:” Хоть бы не опоздать…”

Тепер я думаю ви розумієте чому мені так важко і, так відповідально писати цей пост.
Друга година ночі. Я намагаюся зрозуміти якими мають бути мої слова, щоб на них звернули увагу. Щоб люди не лишилися осторонь. Щоб серед безліч хворих людей не залишили на самоті зі своєю проблемою цього чоловіка.

Кажуть Господь допомагає руками людей. Я в це вірю!Тож сподіваюся,шановні FB друзі, що ми з вами зможемо стати тими людьми, які своєю матеріальною підтримкою стануть провідниками Божої допомоги.

Сума необхідна для операції 150 000 грн.

Не забуваймо: ” Більше благословенний той, хто дає, ніж той, хто отримує!”, -говориться в повідомленні.
Карта ПриватБанка
5168 7422 0159 5026
Ефанов Владимир Михайлович

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Моя сестра на увеличение сисек взяла кредит в банке на 200 000 грн. На мой взгляд, поступок, мягко говоря, неумный. Не знаю, какую причину в необходимости такого количества денег она указала банку. Работает она всего лишь медсестрой в одной из городских поликлиник. О размере зарплаты можете догадаться. Не имеет никакой недвижимости, чтобы оставить в залог. Мужа нет. Но кредит ей дали. Мысль моя понятна?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ