Допоможемо маленькому Руслану

0
495

Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. І ніхто ні від чого, на жаль, не застрахований. Коли у нас все добре, ми мало замислюємося про проблеми інших. Нас засмучують пробки на дорогах, занадто солодкий чай або необхідність прокидатися вранці… Але якщо відкрити очі ширше, то можна побачити, які серйозні проблеми насправді у людей! Як багато важко хворих дітей, які потребують допомоги і відстоюють день у день право на життя. Коли їх батьки дізнаються про діагноз, одне з перших питань, яке пронизує мозок: «Звідки я буду брати гроші?». І це правда, сучасне якісне лікування коштує дорого. Часто це означає: є гроші – є життя, немає грошей – немає надії.

Жителька м. Павлоград Ольга Серчук 10 років тому народила абсолютно здорового хлопчика. Коли Руслану виповнилось 4 роки розпочалися проблеми зі здоров’ям, в результаті чого лише в Київській лікарні поставили діагноз гломелунофріт. Ольга разом з рідними не розгубилися. Вони почали боротьбу за щасливе майбутнє свого первістка – дієти, ліки, кожні два місяці контроль аналізів… Весь цей час Ольга та її чоловік не покидали працювати. Але нажаль сім’я вже вичерпала всі свої заощадження, тож вимушена звертатися по допомогу.

P.S. Інколи безкорисливий вчинок людини здатен змінити долю багатьох. Але в череді буднів ми забуваємо, що маленьке диво зробити так легко. Особливо для малюків. Кожен бажаючий може прислухатися до свого серця і внести частинку своєї допомоги і доброти в цю спільну справу. Допоможіть дитині-подаруйте їй життя! Подаруйте їй щастя дивилися на світ очима здорової людини і ніколи не розлучалися зі своїми рідними та близькими!

Реквізити карти ПриватБанк 5168742703958540

Тел.. 0506246454

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ