Сельские доктора получили возможность чаще посещать своих пациентов

1
801

Приятные новости поступают из Богдановской территориальной общины: 25 мая там в торжественной обстановке состоялась передача двух санитарных автомобилей «Пежо» семейным докторам, которые работают в амбулаториях сел Богдановки и Богуслав.

Ключи от автомобилей вручал голова общины Алексей Грищенко. Об этом сообщается на странице общины в Facebook:Сельские доктора получили возможность чаще посещать своих пациентов

« Свого часу виконавчий комітет Богданівської сільської ради подавав клопотання до Міністерства економічного розвитку про забезпечення санітарним транспортом амбулаторій громади.

Була надана субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Закуплені автомобілі та розподілені на амбулаторії.

Всього отримано три автомобіля: два на діючі амбулаторії та один на амбулаторію, яка будується в с. Богданівка. Забезпечення санітарним транспортом дозволить сімейним лікарям частіше відвідувати мало мобільних, хронічних хворих, не чекати своєї черги, щоб обслужити виклик до хворого, який підписав декларацію зі своїм лікарем, забезпечити виїзд паліативної команди до онкохворого, відвідати немовля і т.і.

« Маю мрію, що незабаром настануть часи, коли такі автомобілі будуть електричними. Це екологічніше, економічніше і зручніше!», – так прокомментировал это событие голова Павлоградской райгосадминистрации Сергей Рублевский.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. А бабло зажали? Мой внучок после окончания первого класса как способный ученик и то 1000 грн. получил. Гордился какой он самостоятельный.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ