Захищаючи честь України, у Павлограді добробатівець жорстоко побив прихильника « русского мира», – чоловік помер

0
779

У політичних суперечках чоловіки нерідко займаються рукоприкладством. А у воєнний час прихильники «руського миру», коли окупанти ракетами б’ють по мирному населенню, однозначно ризикують не лише своїм зовнішнім виглядом, а й життям.

Так у Павлограді 25.05.2022 приблизно о 00 годині 20 хвилин добробатівець перебував у стані алкогольного сп’яніння на території центральної автостанції м. Павлограда, разом із незнайомим йому чоловіком. І на нещастя у чоловіків не збіглися погляди на світопорядок і на війну, яка йде в Україні.

Суперечка на ґрунті суперечливих політичних поглядів, привела до мордобою. Коли опонент перебував у сидячому положенні на лаві, що розташована на вказаному місці, обурений його політичною позицією добробатівець наніс йому не менше п’яти ударів обома руками, а саме кулаками обох рук в область голови та обличчя, від чого останній не утримав рівноваги та впав. Далі патріот, перебуваючи у стоячому положенні над потерпілим, навмисне наніс йому правою ногою два удари в область потиличної чистини голови.

Внаслідок умисних протиправних дій чоловік отримав тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому кісток носа, синців навколо обох очей, забійної вшитої рани у лобній області між надбрівними дугами, забійної рани на волокнистій частині голови у тім’яній області праворуч, крововиливу у м’які покрови голови у лобній та тім’яній областях з обох сторін, субарахноїдальні крововиливи у лобних, тім’яно-високих та затишних областях, які за своїм характером відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, які є небезпечними для життя, від яких останній помер у лікарні о 06.45 годин 05.06.2022.

Враховуючи те, що підозрюваний, вчинивши тяжкий злочин, за яке передбачено наказання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років, суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Підозрюваний у судовому засіданні зазначив, що запобіжний захід у вигляді тримання під вартою є жорстким, він зараз міг би воювати. Строк тримання під вартою продовжено до 26 серпня 2022 року, в межах строку досудового розслідування.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ