Павлоградець добивав свого пораненого приятеля ногами, та не добив

0
528

Стали відомі підстави дикого випадку, коли 24 січня у Павлограді на вул. Степового фронту серед білого дня 39-річний чоловік отримав ножове поранення.

Як повідомляється у матеріалах Павлоградського суду, 24.01.2023 о 14:12 год до відділення екстреної (невідкладної) допомоги було доставлено постраждалого з діагнозом: колото-різана рана правої половини грудної клітини з пораненням легені, травматичний гемопневматоракс справа, забійно-розтрощенні рани волосистої частини голови, черепно-мозкова травма.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 24.01.2023 приблизно о 12:00 год. Раніше судимій громадянин, перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння, спільно і  приятелем знаходився в будинку,  де між ними виникла сварка. Підозрюваний направився в сторону свого помешкання,  де взяв кухонний ніж,  та наздогнавши  постраждалого  умисно з силою наніс один удар вказаним ножем в область грудної клітини. Від удару  чоловік впав на землю, а нападник наніс йому не менше трьох ударів ногами в область голови, чим спричинив останньому забійно-розтрощені рани волосистої частини голови, черепно-мозкову травму.

Враховуючи те, що підозрюваний,  будучи раніше судимим, маючи не зняту та не погашеному  судимість, суд постановив:  Застосувати до  него запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів.

 

 

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ