Павлоградських поліцейських агітували до вступу в бригаду “Лють”

0
530

По всій Україні створюються штурмові бригади “Гвардія наступу”, в які входитимуть добровольці визволяти країну від російських загарбників. Важливо, щоб це були патріотично вмотивовані люди.

Так, 3 лютого у Павлограді перед особовим складом Павлоградського РВ Нацполіції (НП) виступив начальник штабу “Батальон Луганськ-1” Юрій Михайлович, який розповів про створення штурмової бригади “Лють”.

– Утворюється межрегіональний територіальний орган НП, обєднана штурмова бригада Лють”, що разом з НГУ, Головним управлінням розвідки України, прикордонниками ветеранами війни 2014_2015 рр. та іншими силами безпеки та оборони брати участь у відсічі ворога, – звернувся до поліцейських Павлограда Юрій Михайлович. – Бійці будуть залучатися до проведення ударно-штурмових дій, до ліквідацій збройних конфліктів чи надзвичайних ситуацій, до рятування людей і забезпечення їхньої безпеки, знищення вибонебезпечних предметів, проведення контрдеверсійних заходів, аеророзвідки і т. і. Це можуть бути й цивільні люди, їх усьому навчать впродовж 3 мясяців. Важливо, щоб людина була фізично розвинена. Жінки також можуть вступати в лави штурмових бригад. Усім необхідним обмундируванням, озброєнням бійці бригали будуть забезпечені

Доречі, зарплата буде 25 тисяч гривень у інспекторів, інженерів,тощо. У командира взвода 30-32 тис. грн, командир роти 34-36 тис.грн , командир батальону 37-39 тис. грн.

Нагадаємо, щоб приєднатися до «Гвардії наступу» можна подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua (https://storm.mvs.gov.ua/) або подати анкету через Центри надання адміністративних послуг.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ