До уваги суб’єктів господарювання !!!

0
302

Західно-Донбаська ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області нагадує про необхідність подання декларації акцизного податку до 20 лютого.
Платникам єдиного податку – реалізаторам пива до уваги!
Західно-Донбаська ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області звертає увагу платників єдиного податку, які займаються реалізацією пива про необхідність подання до 20 лютого декларації акцизного податку до територіального органу податкової служби за місцем здійснення реалізації таких товарів. Нагадуємо, що додатки до Декларації є її невід’ємною частиною.
Суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, заповнює та подає лише розділ Ґ та додаток 6 до Декларації. Податковий період для сплати акцизного податку відповідає календарному місяцю, вперше платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію пива повинні будуть сплатити податкові зобов’язання до 02 березня. Показники у Декларації (крім додатків) проставляються у гривнях без копійок.
Додаток 6 «Розрахунок суми акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» заповнюється окремо для кожного місця здійснення реалізації підакцизних товарів із обов’язковим зазначенням відповідного коду за КОАТУУ в такому порядку:
1) у графі 2 «Вид товару» вказується назва товару;
2) у графах 3, 4 «Вартість (з податком на додану вартість) підакцизних товарів, що реалізовані у роздрібній торговельній мережі та у мережі громадського харчування» вказується:
графа 3 – загальна вартість (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів у роздрібній торговельній мережі та у мережі громадського харчування споживачам незалежно від форми розрахунків;
графа 4 – вартість (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів у роздрібній торговельній мережі споживачам незалежно від форми розрахунків для їх комерційного використання, тобто для подальшої реалізації кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання;
3) у графі 5 «Вартість підакцизних товарів до оподаткування, грн (гр. 3 – гр. 4)» вказується різниця між графами 3 та 4 цього розрахунку;
4) у графі 6 «Ставка податку, %» проставляється розмір ставок акцизного податку у відсотках;
5) у графі 7 «Сума податкового зобов’язання, що підлягає сплаті до бюджету, грн (гр. 5 х гр. 6)» вказується сума акцизного податку, що визначається шляхом множення графи 5 на графу 6.

Ліцензія на торгівлю пивом
Західно-Донбаська ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області звертає увагу суб’єктів господарювання на те, що з 01.07.2015 р. пиво буде віднесено до алкогольних напоїв. Тому суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюватимуть продаж пива, необхідно отримувати із цієї дати ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.
Ці зміни, передбачені абзацами 4–6 пп. 10 п. 2 р. II Закону України від 28.12.2014 р. № 71-VIII у ст. 1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ