До уваги мешканців будинків, які будуть відключені від централізованого опалення!

4
1381

Сесію міської ради прийнято рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення в рамках міської Програми реорганізації системи теплопостачання та застосування альтернативних засобів опалення в окремих районах міста Павлоград на 2017-2022 рр. за рахунок коштів міського бюджету.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськвиконкому.

Одноразова матеріальна допомога з міського бюджету надається в розмірі 50 відсотків від граничного розміру матеріальної допомоги соціально вразливим верствам населення, які зареєстровані в м.Павлоград та мешкають в будинках, які відключені від централізованого теплопостачання, та у яких розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини 2-х прожиткових мінімумів відповідно до законодавства.

Також допомога надається громадянам, у яких доход сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців менше величини 3-х прожиткових мінімумів відповідно до законодавства в розмірі від 50 до 100 відсотків від граничного розміру матеріальної допомоги та які мають статус:

малозабезпечена сім’я (які на момент звернення за наданням допомоги мають вказаний статус, що підтверджується довідкою управління соціального захисту населення);

одинокі інваліди 1 та 2 групи;

одинокі непрацездатні громадяни, які не мають дітей;

пенсіонери, якщо за місцем проживання зареєстровані самі;

сім’ї, в яких одинока мати виховує інваліда з дитинства,

баготодітні родини,

-учасники бойових дій та інваліди Другої Світової війни,

-члени сім’ї загиблого в АТО,

-інваліди 1 групи 1 категорії внаслідок ЧАЕС,

-особи, які отримують державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства;

-особи, які отримують державну соціальну допомогу, бо не мають права на пенсію;

-особи, які отримують пенсію за інвалідністю і не працюють у разі, якщо за місцем проживання такі особи зареєстровані одні. Якщо з особою з інвалідністю зареєстровані інші члени сім’ї, рівень їх доходів не повинен перевищувати законодавчо встановлений прожитковий мінімум для таких осіб.

Громадяни подають до Комісії заяву та повний пакет документів, який складається з оригіналів та копій наступних документів:
1) паспорт;
2) довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків;
3) довідка з місця проживання про склад сім’ї;
4) довідки про доходи всіх членів сім’ї за останні 6 місяців;
5) акт обстеження житлово-побутових умов (складається депутатами міської ради, працівниками КП «Павлограджитлосервіс», Комунальним підприємством «КП-1», головою ОСББ);
6) пільгове посвідчення;
7) витяг з протоколу засідання комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мережі центрального опалення (дозвіл) – Управління комунального господарства та будівництва (вул.Шевченка, 63);
8) інші документи на вимогу Комісії (копія договору про реструктуризацію боргу за теплопостачання, довідка про відсутність боргу з теплопостачання на дату звернення, копія технічного паспорту на житло).

У наданні одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету для встановлення індивідуального опалення може бути відмовлено або суттєво зменшена сума, якщо у складі сім’ї є працездатні особи працездатного віку, які не працюють, не вчаться, не перебувають на обліку в Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості або їх розмір доходів перевищує два прожиткових мінімума на кожного члена сім’ї. В разі наявності боргу за послуги теплопостачання та відсутності договору на реструктуризацію боргу одноразова матеріальна допомога на встановлення індивідуального опалення надаватись не буде.

Для оформлення одноразової матеріальної допомоги необхідно звернутися до Управління соціального захисту населення за адресою: вул.Центральна, 47, громадська приймальня з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 13.00, вихідні – субота, неділя.

Питання щодо надання одноразової допомоги буде розглядатися на засіданні комісіі з надання одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету для встановлення індивідуального опалення.

4 КОММЕНТАРИИ

  1. нас уже отключили, (котельня в районе СШ №2), теплосеть расторгла с жильцами в одностороннем порядке договор о поставках тепла, о чем нас известили. 12 жилых домов по ул. Днепровская (р-н автостанции) с 95% жильцов-пенсионеров… Очень нравится: “доход на 1 проживающего берут за 6 месяцев, ( при пенсии 1300х6=7800,00грн, а норма, при которой будут оказывать помощь- 3 прожиточных минимума (1760,00грн х 3=5280,00грн, а почему тоже ни 6, было бы 10560,00грн), короче, помощь не положена…Дебилизм

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ