В Богдановке до тла сгорели “Жигули”

0
271

30 октября в 12.10 час. в с. Богдановка загорелся автомобиль “Жигули”. Спасатели расправились с пламенем в течение получаса, правда, автомобиль это уже не спасло. 

Об этом сообщает начальник Павлоградского МРУ ГУ ГСЧС Днепропетровской области Александр Миславский на своей странице в Facebook.

В Богдановке до тла сгорели "Жигули"“Повідомляю громаді, що з початку цього року спостерігається зростання кількості пожеж на транспорті. Так, тернівські_рятувальники, разом з місцевою пожежною командою Богданівської ОТГ, гасили займання легкового автомобіля в селі Богданівка.

Застосовуючи піну, вогнеборці оперативно ліквідували пожежу. Тільки дивом обійшлося без постраждалих. Я дякую начальнику караулу 50 ДПРЧ, Ігорю Андросовичу, та працівникам МПК за проведену роботу.

В Богдановке до тла сгорели "Жигули"Шановні водії! Звертаюсь до вас та наполегливо прошу дотримуватися правил пожежної безпеки при експлуатації транспортних засобів! Обов’язково придбайте вогнегасник, щоб мати змогу швидко загасити займання на ранніх стадіях його розвитку!” – написал Александр Миславский.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ