До річниці визволення Павлограда

4
176

Щорічно павлоградці, на чолі з керівництвом міста, промислових підприємств, установ, громадськими організаціями, студентами і школярами відзначають річницю повстання місцевих підпільників і партизан у лютому 1943 року та повне звільнення міста від фашистських окупантів.

Й цього року, 15 лютого, на Алею Слави міста, пам’ять загиблих у боротьбі за незалежність і свободу України наших земляків вшановували покладанням квітів до Пам’ятника, збудованого на їхню честь, міський голова Анатолій Вершина, його заступники, представники громадських організацій Ради ветеранів війни і праці, «Дітей війни», школярі та студенти міста. Від народного депутата України Артура Мартовицького квіти до підніжжя Пам’ятника поклав його помічник – консультант, депутат обласної ради Микола Пономарчук.

До річниці визволення ПавлоградаДо річниці визволення ПавлоградаПісля церемонії покладання квітів, учасники урочистого заходу вшанували пам’ять героїв повстання, їхню мужність, самопожертву у боротьбі з нацизмом у прагненні до свободи й незалежності нашої держави Хвилиною Мовчання.

4 КОММЕНТАРИИ

  1. Никакого Повстання не было. Великой Отечественной войны тоже не было. Это усе коммуно-хвашистская пропаганда. Было порабощение свободного украенского Народа Красной Армией.

  2. Виликай Атэчэственай Вайны точно не было. Была развязанная совместно с СССР и Германией Вторая Мировая Война.

  3. По четным числам приходят фашистам и карателям бандеровским цветы ложат,по нечётным героям ВОВ поклоняются,вы или крест снимите или трусы оденьте.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ