До професійного свята комунального працівника

0
151

Кожного року, в третю неділю березня, люди, основним виробничім обов’язком яких є благоустрій наших міст і сіл, наведення порядку на їхніх вулицях, в парках, скверах, дворах будинків, висаджують дерева, квіти, чагарники, одним словом – роблять наші населенні пункти чистішими, гарнішими, зеленішими, займаються побутовим обслуговуванням їхніх мешканців, святкують своє професійне свято – День працівників комунальних служб і сфери обслуговування населення.

В цьому році третя неділя – 17 березня. А напередодні, за традицією, наших зберігачів чистоти й затишку, вітають з їхнім професійним святом керівники областей і районів, міські голови, депутати різних рівнів, представники підприємств, профільних профспілок та громадських організацій.

До професійного свята комунального працівникаУрочистості, присвячені професійному святу працівників комунальних підприємств та сфери обслуговування, відбулися 14 і 15 березня й в містах Західного Донбасу – Павлограді та Тернівці. Зі словами привітань до наших комунальників зверталися міські голови – Анатолій Вершина та Віталій Тарелкін, які відзначали великий внесок кожного працівника комунальних підприємств міст в комфортне проживання громадян, їхні сумлінність та, навіть, мужність, коли взимку, під час аварійних ситуацій на водо- і теплопостачальних мережах, в багатоградусні морози, по кілька годин доводиться ліквідувати негаразди, що виникають з різних причин. Бажали всього найкращого, нагороджували своїми Подяками.

До професійного свята комунального працівникаЗі словами щирих привітань від народного депутата України Артура Мартовицького до працівників комунальних служб і сфери обслуговування в Павлограді й Тернівці звертався його помічник – консультант, депутат обласної ради Микола Пономарчук, відзначаючи від їхнього імені значну роль працівників цієї професії у забезпеченні комфортного проживання кожного мешканця міст, створення умов для повноцінного відпочинку в облаштованих ними для цієї мети місцях, побажав їм миру, здоров’я, гідного їхньої праці добробуту, подальшого сумлінного виконання своїх професійних обов’язків, добра і щастя. А після слів привітань – вручив депутатські Подяки від народного депутата.

До професійного свята комунального працівникаВиступи творчих колективів й солістів Павлограда й Тернівки під час цих заходів стали яскравими творчими подарунками «винуватцям урочистостей».

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ