Місток добра до душ дитячих

0
884

Ранок Міжнародного Дня захисту дітей у Павлоградському дитячому дошкільному закладі № 8 «Барвінок» розпочався святково. До його вихованців в гості завітали давні друзі – народний депутат України Артур Мартовицький та міський голова Анатолій Вершина разом з головою відділення «Приватбанку» Миколою Шаповаловим та представниками азербайджанської діаспори міста.

Місток добра до душ дитячихМісток добра до душ дитячих
Діти завжди радіють дорослим гостям, особливо – в святкові дні, адже їх обов’язково порадують добрими словами, побажаннями, подарунками. Тим більше, що і міський голова, і народний депутат часті гості в «Барвінку», яких навіть найменші вихованці знають по іменам, так що директору, Ларисі Підплетько, навіть представляти дітям їх не треба.

Гості привітали самих юних городян зі святом, побажали рости веселими, щасливими, під мирним, сонячним небом, в турботі і радості. Дітки читали гостям, по-дитячому щиро, вірші, виконали кілька дуже гарних, танців. А після дитячих виступів Артур Володимирович і Анатолій Олексійович, разом з іншими гостями, вручили вихованцям свої солодкі подарунки, отримали від них сувеніри, зроблені власними руками малечі і сфотографувались з ними «на пам’ять».Місток добра до душ дитячих

Цього святкового дня у кількох мікрорайонах Павлограда для дітей різного віку, школярів і дошкільнят, відбулися різноманітні веселі масові заходи, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей під назвою «Kids day», організовані ГО «Молодіжна Ініціатива Реформ» за ініціативи депутата міської ради, менеджера по адміністративній діяльності ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» Андрія Чернецького, підтримки народного депутата і сприяння міського голови. Юних мешканців міста розважали аніматори, активісти ГО «МІР», у них була можливість взяти участь у багатьох конкурсах, спортивних змаганнях, пострибати на батуті, а також – отримати безліч нагород і смачних призів. Як завважив Артур Володимирович, вітаючи дітвору зі святом і початком шкільних літніх канікул, дорослі повинні створювати умови для їх щасливого дитинства, тому що тільки щасливі діти можуть стати успішними в своєму подальшому майбутньому.

Такі заходи пройшли біля будівлі ЗОШ № 12, на збудованому руками самих мешканців і дітей дитячому спортивно – ігровому майданчику в селищі Сосновка, депутатом від якого є Андрій Чернецький, на селищі Залізничників.
Радісний настрій, спортивний азарт, сяючі очі й щирі посмішки вдячності всіх учасників організаторам супроводжували ці заходи. А це – найвища подяка дорослим за їх турботу і піклування, за прагнення до щирого спілкування, переймання інтересами нашого підростаючого покоління – будівників майбутнього країни.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ