До Дня Перемоги

3
463

Вже кілька років поспіль цикл урочистих заходів до Дня Перемоги розпочинається з мітингів на міських братських кладовищах, в яких приймають участь керівники міста, депутати, ветерани, представники громадськості, молодь, повідомляє прес-служба Павлоградської міськради

До Дня Перемоги
На території нашого міста знаходяться 14 військових захоронень часів Другої Світової війни. 5 травня відбулися мітинги на воїнських меморіалах на станції « Павлоград-2», на мікрорайонах ПМЗ та ім. 18 Вересня, на яких були присутні міський голова А.О. Вершина та депутат Дніропетровської облради М.С. Пономарчук, депутати міської ради.

До Дня Перемоги
Анатолій Олексійович, звертаючись до учасників, відмітив, що проведення таких заходів дають всім нам чудову нагоду ще раз звернутися до сторінок героїчної історії нашого міста, зустрітися з ветеранами війни, вклонитися могилам загиблих захисників та визволителів Павлограду, покласти квіти до меморіалів військової Слави.

До Дня Перемоги Почуття патріотизму, любові до рідного міста не можливо без знання історії рідного краю, поваги до старшого покоління, гордості за бойові та трудові традиції батьків та дідів.

Важливо, що поряд з ветеранами війни завжди наша молодь, учні міських шкіл. Пам’ять про тих, хто пішов в небуття, хто воював, хто ціною своєї молодості, свого здоров’я завоювали для нас мирне життя, назавжди залишиться в наших серцях.

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Зачем нагло врете? На территории Павлограда Другой Свитовой и в помине не было, только Великая Отечественная.

    • А вот Большая Советская Энциклопедия издания 70-х годов прошлого века утверждает, что Великая Отечественная “Явилась важнейшей и решающей составной частью второй мировой войны 1939—45.” Тоже врут, да?

    • Полностью поддерживаю ! правительство уже так пытается историю переписать и людям навязать свою позицию, что тошно становиться ! У нас была Великая Отечественная Война !!А нехер с этим маком таскаться и детей с собой водить парить им мозги ! Читайте книжки !

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ