У Днiпрi обрали кращi стартапи областi

0
912

30 листопада у Дніпропетровській облдержадміністрації були названі переможці другого сезону проекту BEST INVEST, який вже другий рік поспіль проводить Інвестиційно-інноваційний центр (ІІЦ).

До трійки лідерів цього разу увійшли автори наступних проектів:

 • проект мобільного додатку з надання юридичних послуг, автор – Юлія Ніколайчук,

 • проект «Біонічні кінцівки», автор – Артем Гуляєв,

 • проект «Датчик контролю палива», автори – Олександр Сірко та Андрій Тимошенко.

Усі представлені проекти – унікальні для України. Так, Юлія Ніколайчук запропонувла так званий «юридичний убер», який допомагає пересічним громадянам знайти за короткий час потрібного юриста в районі проживання.У Днiпрi обрали кращi стартапи областiУ Днiпрi обрали кращi стартапи областi

Очікувану перемогу здобув і Артем Гуляєв з м. Кривий Ріг. Молодий винахідник представив розробку біонічних кінцівок, які набагато доступніші за міжнародні аналоги. Вони будуть створюватися для реабілітації осіб з інвалідністю. Ціна схожої кінцівки в Німеччині – близько 100 тис.євро. В свою чергу, модель Артема коштує в 50 разів дешевше.

Окрім нагороди, ІІЦ уклав з автором даного проекту Меморандум про тісну співпрацю – отже, інвестора буде знайти значно легше. Адже Артем налаштований серйозно розвивати свій проект: мова йде про створення центру реабілітації інвалідів, на базі якого будуть виробляти біонічні протези рук та ніг, в тому числі – і для замовників з інших країн. Але почати Артем хоче з того, щоб допомагати воїнам, які повернулись зі сходу України, втративши кінцівки.

Фаворитом перегонів також став творчий тандем Олександра Сірка та Андрія Тимошенка: хлопці запропонували експертній комісії інноваційний паливний датчик на бензовози. Цей датчик призначений для точного підрахунку палива при транспортуванні – інновація для нафтобаз. Окрім разової грошової винагороди, ймовірно, хлопці отримають перспективну пропозицію від відомої паливної компанії.

Крім того, проекти призерів та фаворитів будуть розміщені на спеціальній он-лайн-біржі для інвесторів – щоб останні могли детальніше ознайомитися з ідеями та, можливо, допомогти їх реалізувати.

За словами Олександра Коломійцева, керівника проекту Best Invest та директора Інвестиційно-інноваційного центру, інтерес до BEST INVEST зростає. «Я переконаний, що зовсім скоро кращі проекти ми зможемо «монетизувати», подолавши шлях від просто ідеї до вже реалізованої ідеї. І наша задача – пришвидшити цей процес та максимально допомогти авторам. Бо вони заслуговують на це», – коментує Коломійцев.

Нагадуємо, що в цьому сезоні на Best Invest надійшло близько 60 заявок – майже вдвічі більше, ніж у попередньому. Талановиті дніпряни та жителі області прагнуть інноваційно та креативно реалізуватися в багатьох напрямках, але лідерство за кількістю заявок належить сфері IT, аграрному та технічн

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ