Для здоров’я маленьких павлоградців

0
680

4 березня в медичній сфері Павлограда відбулася ще одна значна подія – після масштабної реконструкції й капітального ремонту відкрилося фактично нове дитяче відділення в міській лікарні № 1. Розповідати про всі новації, втілені в цьому затишному, добре обладнаному з медичного та побутового напрямків відділенні, навіть просто оглядаючи його, можна було б дуже довго. Але слід відзначити головне: це те, чого зараз потребують хворі діти та їхні батьки для повноцінного лікування від різних хвороб та найшвидшого одужання. Кілька сучасно обладнаних палат, навіть – для дітей з батьками, індивідуальне опалення в кожній палаті, просторий хол з плазмовою панеллю та акваріумом – для релаксації, нові медичні ліжка – все це – для здоров’я наших маленьких земляків.

Але урочистому відкриттю відділення передувала кількамісячна напружена праця десятків спеціалістів та самих медичних працівників лікарні № 1. І в тому, що воно відбулося – основна заслуга головного лікаря цього медичного закладу, невгамовного в своєму постійному прагненні поліпшувати якість медичного обслуговування мешканців Павлограду – Сергія Олійника. Його ініціативи, пошук необхідних коштів всіма законними засобами дозволили реконструювати, відремонтувати й пристойно обладнати вже кілька відділень лікарні.Для здоров’я маленьких павлоградцівДля здоров’я маленьких павлоградців

Нове дитяче відділення відкрилося, завдяки спільним зусиллям і коштам міської влади, народного депутата України Артура Мартовицького, депутатам обласної ради від Павлограду та міських депутатів. Саме їхнє спільне розуміння важливості створення такого нового відділення для лікування маленьких павлоградців сприяло здійсненню задуму головного лікаря.

У відкритті нового осередку дитячого здоров’я міста взяли участь всі причетні до цього люди, які вітали головного лікаря, медичний персонал і всіх мешканців Павлограда з цією значною, в теперішні скрутні для країни і її громадян, часи, подією: міський голова Анатолій Вершина, народний депутат України Артур Мартовицький, депутати обласної ради Микола Пономарчук, Сегій Юнак, Іскандер Іскандеров, Андрій Чернецький, заступник міського голови Олена Шуліка, представники духовенства, будівельники, медичні працівники лікарні. Сергій Олійник розповів присутнім про хід реконструкції й обладнання медичних палат, пошуки їх фінансування.Для здоров’я маленьких павлоградців

Під час заходу народний депутат України Артур Мартовицький відзначив, що це нове відділення для наших маленьких співгромадян – ще один, гідний наслідування приклад, коли дієві, ініціативні люди не чекають якихось рішень і преференцій «згори», а самі знаходять можливості для втілення нових проектів і задумок. Тим більше, що це стосується здоров’я нашої малечі – майбутнього держави, яке повинне зростати здоровим, мати всі можливості для якісного лікування, хоч в такі заклади й бажано потрапляти якомога рідше. А об’єднання зусиль всієї громади, народних обранців і міської влади є визначальними факторами у вирішенні нагальних проблем українців.

Сергій Олійник розповів присутнім про хід реконструкції й обладнання медичних палат, пошуки їх фінансування, провів невеличку екскурсію відділенням. Всі почесні гості з задоволенням детально оглянули дитячі лікарняні палати, інші приміщення, в тому числі – для роботи медичних працівників, хол і залишилися задоволеними побаченим. А протоієрей Павло Бурлай, разом з іншими священиками, освятили нове відділення, щоб і Господь допомагав нашим дітям швидше одужувати.
А головний лікар поділився своїми подальшими мріями з реконструкції, капітального ремонту й обладнання ще кількох відділень лікарні та пообіцяв почесним гостям, що вже найближчим часом звернеться до них з новими пропозиціями та проханнями про допомогу.

Отже, на досягнутому Сергій Олійник зупинятися не має наміру. Тому що процес вдосконалення – безмежний. І прагнути його можуть тільки наполегливі, активні люди.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ