Школа з прав людини для лідерів студентського самоврядування надає можливість розпочати активну діяльність

0
498

Образовательный Дом прав человека в Чернигове в рамках Всеукраинской образовательной программы «Розуміємо права людини» при поддержке Международного фонда «Відродження» объявляет конкурс для активных студентов-лидеров на участие в Школе по правам человека для лидеров студенческого самоуправления. Об этом сообщает сайт edu.helsinki.org.ua.

В процесі реалізації проекту «Університет – простір прав людини»з вересня  2018 р. по серпень 2019 року учасники/ці зможуть:
–  взяти участь у Школі з прав людини для лідерів студентського самоврядування,  тренінгах та вебінарах для  учасників/ць проекту  щодо підходу до організації освітнього процесу у ВНЗ, орієнтованому на права людини та демократичні цінності;
–  здійснити самооцінку свого навчального закладу щодо відповідності організації навчально-виховногопроцесу стандартам прав людини за методологією, розробленою програмою «Розуміємо права людини» та отримати рекомендації від експертів програми щодо покращення потенціалів закладу;
–  отримати консультації експертів під час дистанційних сесій;
–  організувати та провести за допомогою тренерів та експертів проекту заходи на рівні регіональної студентської громади для  активістів студентського самоврядування та викладачів ВНЗ
–  взяти участь у підсумковій Всеукраїнській конференції проекту під час якої відбудеться обмін досвідом і планування подальшої діяльності мережі «Університет – простір прав людини».
Якщо Ви готові до впровадження змін у системі вищої школи, орієнтованих на забезпечення  поваги до гідності, верховенства права, свободи і недискримінації – тоді ми чекаємо саме на ВАС для участі у Школі з прав людини для лідерів студентського самоврядування!
Школа з прав людини для лідерів студентського самоврядування в рамках проекту «Університет –  простір прав людини»надає можливість розпочати активну діяльність щодо створення атмосфери поваги до прав людини в навчальних закладах, здійснювати  політику відповідно до стандартів прав людини, удосконалити процедури прийняття рішень, побудувати ефективне дієве студентське самоврядування, знайти однодумців, стати частиною команди «Університет – простір прав людини» та багато іншого.
Проект реалізовується за фінансової підтримки  Міжнародного фонду “Відродження”, Освітнього Дому прав людини в Чернігові  та Фонду Домів Прав Людини.
ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ
Для участі у конкурсі:
Студенти ВНЗмають надіслати мотиваційний лист (у довільній формі), в якому необхідно описати історію успіху діяльності студентської ради щодо захисту прав студентів ВНЗ та заповнити реєстраційну анкету.
Лист і анкету просимо надсилати за адресою  university.humanrights@gmail.comз поміткою «Заявка на Школу з прав людини».
Останній термін подання заявки на участь у конкурсі: 23.00, 10 жовтня 2018 року.
Ваша заявка вважається зареєстрованою для участі у конкурсі, якщо ви отримали про це повідомлення від організаторів.
Конкурсний відбір складається з двох етапів:
Учасники, які за результатами конкурсу будуть запрошені до участі у навчальному курсі, отримають запрошення з логістичною інформацією від організаторів до 15 жовтня 2018 року.
Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, витрати на проїзд до місця проведення Школи і у зворотньому напрямку.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ