Дитячий погляд у майбутнє Західного Донбасу

0
977

Яким є погляд наших дітей у майбутнє ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля», міст і районів нашого Західного Донбасу? Про це спитали у малечі регіону редакція шахтарської газети «Вісник шахтаря» під час проведення Конкурсу малюнків «Майбутнє Західного Донбасу – очами дітей», який відбувся при підтримці ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля», народного депутата України Артура Мартовицкого, профспілкових організацій ПРВП і НПГУ. Дитячий погляд у майбутнє Західного Донбасу

69 своїх творчих робіт представили на розгляд конкурсного журі наші юні земляки. Переважно – діти з шахтарських сімей, які від своїх батьків вже чудово знають про нелегку шахтарську працю та наскільки вона важлива для кожного мешканця регіону й всієї країни. 

12 вересня відбулося підведення підсумків цього незвичайного Конкурсу біля адмінбудівлі ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля». Дізнатися про дитячий погляд у майбутнє регіону та його головного місто утворюючого підприємства було цікаво не тільки членам журі, а й керівництву Компанії ДТЕК. Треба зазначити, що наші талановиті, творчі діти виправдали очікування. Їхні яскраві, цілком реалістичні роботи сповнені оптимізму, впевненості у довготривалому стабільному майбутньому та подальшому розвитку вуглевидобувних підприємств і, як слідство, міст і сіл регіону. А також – у спадкоємності шахтарської професії, до якої дехто з нинішніх дітей готується вже зараз, на зміну своїм батькам.

Переможців і всіх учасників Конкурсу під час підсумкового заходу вітали й вручали їм цілком заслужені нагороди: Генеральний директор ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» Сергій Воронін, помічник – консультант народного депутата України Артура Мартовицького, депутат обласної ради Микола Пономарчук, представники профспілок.

Сподівання на те, що цей Конкурс стане традиційним – небезпідставні. Нашому підростаючому поколінню будувати нову державу, розбудовувати Західний Донбас. Згодом, керувати підприємствами ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля», можливо, прийде дехто з нинішніх школярів, які сьогодні ще тільки малюють наше спільне майбутнє, а вже завтра почнуть перетворювати своє «малюнкове» бачення в життя. Тому, зважаючи на щирість дитячих почуттів і емоцій, Конкурс має подальшу перспективу. Та й просто приємно бачити, які в нас розумні, талановиті діти.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ