Юні вокалісти Дніпропетровщини можуть взяти участь у відборі на Дитяче Євробачення-2020

2
607

Юні вокалісти Дніпропетровщини можуть взяти участь у національному відборі на Дитяче Євробачення-2020. Переможці представлять країну на міжнародному пісенному конкурсі у Варшаві. Заявки можна подати до 25 серпня, повідомила начальниця управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Першина.

«Відбір представника України на Дитячому Євробаченні проходитиме в онлайн-режимі. Взяти участь можуть як сольні вокалісти, так і гурти. Конкурсантам має бути від 9 до 14 років», – розповіла начальниця управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА Наталія Першина.

Аби спробувати свої сили у пісенному конкурсі, слід заповнити заявку на сайті. Та завантажити відеозапис виконання оригінальної пісні або будь-якої власної інтерпретації.

Нацвідбір на міжнародний конкурс проводить телерадіокомпанія «Суспільне». Дитяче Євробачення відбудеться 29 листопада 2020 року у Варшаві.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Может “Смуглянку” споете? – пусть вышеватников покорежит от злости. Сироту Максима Ткачука на этих детских праздниках второй раз загнобили – а вы и спойте и станцуйте перед этой своло-той. Не понимаю автора статьи.

  2. Эти “обезьяны с гранатой” на нацотборах как будто с другой планеты: издеваются над участниками – взрослыми и детьми- устраивают допросы, политические экзекуции. Как будто вечно будут править, нет слов приличных!……….
    Никогда бы своего ребенка не отдала на такой отбор(

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ