Дитина – найкраща інвестиція

0
296

Сьогодні, 11 квітня 2017 року за підтримки районної державної адміністрації, районної ради, спільно з благодійною організацією «Добробут» Павлоградського району Дніпропетровської області завершено роботи по модернізації системи теплозабезпечення у комунальному дошкільному закладі «Привовчанський ясла-садок «Ромашка» в ході реалізації мікропроекту «Інноваційні енергоефективні заходи в КНДЗ «Привовчанський ясла-садок «Ромашка».

Технічне переоснащення системи теплозабезпечення шляхом встановлення котлів на біомасі», впроваджено в рамках спільного Проекту ЄС та ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” . Проведено реконструкцію та ремонт приміщення під котельню, встановлено котли, насоси та змонтовано систему вентиляції, каналізації, водопровідної системи до котлів; створено 4 робочих місця.

Загальний бюджет проекту – 490574 грн.

Реалізація проекту сприяла досягненню економії бюджетних коштів, спрямованій на покращення умов перебування дітей в дошкільному закладі. В результаті заміни котлів впроваджено інноваційне енергозбереження в дошкільному закладі, досягнуто зниження втрат при транспортуванні енергоносіїв. Основним результатом є доступність, поновлювальність і здешевлення палива. Використання в опалюванні таких видів палива є безпечним для довкілля. За рахунок покращення температурного режиму в закладі зменшено відсоток захворюваності дітей.

В результаті реалізації проекту «Дитина – найкраща інвестиція. Створення комфортних умов для творчого розвитку дошкільнят у дитячому садку «Ромашка» у дитячому закладі проведено ремонтні роботи приміщень: спортивної зали, коридорів І та ІІ поверхів, спальних кімнат, навісу над входом, кабінету завідуючої, пральної кімнати, вбиралень та ін. приміщень; заміна вхідних та міжкімнатних дверей; заміна сантехніки у вбиральнях.

Загальний бюджет проекту – 598 048 грн.

В цілому реалізація проекту сприяла вирішенню завдань стратегіі розвитку області – розвитку інфраструктури сільських територій, зокрема, ремонту дошкільного закладу «Ромашка». Громада отримала відновлені теплі приміщення, приведені у відповідність із санітарними нормами, поновлену навчальну базу для розвитку і виховання дітей.

Основним результатом реалізації проекту є те, що створені сучасні комфортні умови для творчого розвитку 42 дошкільнят у дитячому садку «Ромашка». Покращено умови праці для 14 педагогічних та технічних працівників установи.

Голова Павлоградської райдержадміністрації С.Максимчук подякував депутатів всіх рівнів за допомогу в реалізації проектів, а особливу подяку виразив колективу дитячого закладу, батькам та спонсорам. Влада тримає на постійному контролі розвиток освіти та умови перебування дітей в освітніх закладах Павлоградського району.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ