Діти з Мар’їнки познайомляться з павлоградською молоддю

0
533

Сьогодні, 31 березня, Павлоград у супроводі волонтерів зустрічав дітей з м. Мар’їнка, що на Донеччині. Біля виконкому їх вітав міський голова А.О. Вершина, його заступник О.О. Шуліка, керівники відділу освіти та відділу культури, повідомляє прес-служба Павлоградського виконкому.

Діти з Мар’їнки познайомляться з павлоградською молоддюДітей провели до малого залу засідань,  де Анатолій Олексійович розповів їм про наше місто та його історію, вручив сувеніри та пообіцяв два веселих та насичених дня у Павлограді.Діти з Мар’їнки познайомляться з павлоградською молоддю

На знак вдячності педагоги, які приїхали разом з дітьми, вручили подяку міському голові від керівника військово-цивільної адміністрації  м. Марїнка О.О. Теслі.

У свою чергу Анатолій Олексійович  залишив на жовто-блакитному прапорі, який поїде у м. Мар’їнка,  побажання «…миру, добра та злагоди».

Діти з Мар’їнки познайомляться з павлоградською молоддюПротягом цих днів маленькі гості завітають до школи № 9, де на них чекають сюрпризи, подарунки та спілкування з ровесниками, відвідають Палац творчості дітей та юнацтва, Центр позашкільної роботи, а ввечері  стануть учасниками зустрічі  з активною павлоградською молоддю.

Діти з Мар’їнки познайомляться з павлоградською молоддю

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ