Павлоград сократит управленческий аппарат спортивных учреждений – директора прощаются с коллективами

2
980

Павлоград сократит управленческий аппарат своих спортивных учреждений. В Павлоградском городском совете уже обсуждается проект решения о ликвидации двух коммунальных предприятий – КП «СОК «Центр» и КП «Стадион «Прометей». Сокращается количество директоров и отделы бухгалтерии. КП «Стадион «Прометей» станет структурным подразделением КП «Стадион им. Шкуренко», а КП «СОК «Центр» сольется с КП «Детско-юношеская спортивная школа» (ДЮСШ).

Депутаты могли бы пойти и дальше, объединив КП «Стадион им Шкуренко» с ДЮСШ , но что-то, видимо, им мешает.

В проектах решения, которые будут рассмотрены на ближайшей сессии, говорится:
«Припинити юридичну особу «Спортивно-оздоровчий комплекс «Центр» (код ЄДРПОУ 24609125) шляхом приєднання до Позашкільного навчального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа” Павлоградської міської ради Дніпропетровської області (код ЄДРПОУ34898504).

Павлоград сократит управленческий аппарат спортивных учреждений - директора прощаются с коллективами
Digital Camera

…Припинити діяльність комунального підприємства «Стадіон «Прометей» Павлоградської міської ради шляхом ліквідації ( код ЄДРПОУ 32581839)».
Депутат Павлоградсктго городского совета Павел Вершина так прокомментировал это решение на своей странице в Facebook:

«Як один із директорів спортивних закладів міста хочу висловити свою думку.
Вважаю дане рішення, підготовлене Відділом сім’ї, молоді та спорту досить об’єктивним та своєчасним.

Взагалі, вважаю що основою спортивного закладу має бути тренерський склад! А адміністративний та обслуговуючий персонал, в свою чергу, повинні забезпечити максимально комфортні умови, як для роботи тренерів, так і для відвідувачів цих спортивних закладів. Цей термін необхідно взяти за основу в роботі спортивних організацій.

Одразу хочу спростувати чутки щодо закриття спортивних залів, ці плітки взагалі не мають нічого спільного з запропонованою реформою. Пропозицією профільного відділу пропонується підняти спортивні заклади на більш професійний рівень. Коли СОК «Центр» стане частиною ДЮСШ, це дасть змогу надати кращі умови роботи для тренерів, адже саме тренери матимуть вищий оклад, педагогічний стаж, більшу відпустку та інше. Також метою об’єднання є створення однієї потужної спортивної бази для спортсменів міста.

…Я звертаюся до своїх колег депутатів не політизувати дане питання та не переходити на особистості. Впевнений, всі зміни будуть лише на краще.

P.S. Розвінчуючи всі чутки, хочу одразу сказати, я не збираюся покидати посаду директора КБУ «ФСК ім. В.М. Шкуренка», дуже люблю і ціную колектив з яким я працюю та щиро вдячний кожному працівнику за плідну роботу. В нас попереду дуже багато роботи!».

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Павлику Вершине денег не хватает. За расширение зон обслуживание ему будут доплачивать. Тем более меньше будет конкурентов на установление цены на занятие спортом. Павлик хочет быть спортивным монополистом города в определении кто что стоит в городском спорте.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ