Дихаємо вільно: вибух на хімічному підприємстві ніяк не вплинув на екологію Павлограда

2
533

Вчора, 2 травня, вже після позачергової сесії Павлоградської міської ради, голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак розвіяв усі страхи населення відносно екологічної катастрофи після ракетної атаки на Павлоград.

Нагадаємо, відразу після ракетної атаки 1 травня, по Павлограду поширилася інформація про викид в атмосферу отруйних хімічних речовин. Відразу ж пішли поради негайно закривати всі кватирки, хоча міська влада відразу ж пояснила, що хімічної небезпеки немає.

Якою є ймовірність зараження населення міста отруйними речовинами, якщо протягом багатьох років по всій Україні розганялася інформація про екологічну катастрофу, яка станеться у разі вибуху ракетного палива, що лежить на складах за кілька кілометрів від житлових будинків?

Усім відомо, що у Павлограді зберігається понад 1,8 тисячі тонн простроченого твердого ракетного палива. А ракетний удар спричинив потужний вибух на хімічному підприємстві, де зберігається ракетне паливо.

Але небезпеки отруєння населення п’яти областей України отруйними речовинами після вибуху на павлоградському підприємстві, як пророкували “доброзичливці”, немає і не було.

Дихаємо вільно: вибух на хімічному підприємстві ніяк не вплинув на екологію ПавлоградаУсі сумніви з цього приводу розвіяв голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, який побував у Павлограді 2 травня, повідомивши про те, що хімічної небезпеки немає. Ситуація під контролем екологічної служби.

«Ніякої екологічної катастрофи в Павлограді та районі немає. Щодня працюють екологи та проводять моніторинг ситуації. Закликаємо не вірити фейковим повідомленням, не піддаватися панічним настроям.
Ситуація контрольована.
Хімічної, радіаційної загрози за наслідками ракетного обстрілу в ніч на 1 травня немає!
Довіряйте лише офіційним джерелам інформації”, – зазначив Сергій Лисак.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Напоминает старые добрые времена, когда Ыколог Павлограда после 2 недель “обучения” в посольстве ШША заявила в СМИ что экология Павлограда после начала утилизации ракет только улучшилась!

    • Ага. Только на дачных растениях листочки чернели и скручивались на утро

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ