Дату 4 жовтня 2022 року золотими літерами не впишуть у літопис Павлограда, бо дешевої води в місті ніколи не буде

0
430

Як повідомляє прес-служба Павлоградського виконкому, 4 жовтня у місті відбулося історичне подія: Павлоград отримав право видобувати воду з власного водозабору. Але, як це право вплине на життя городян, які сьогодні змушені тягати воду для приготування їжі з місцевих свердловин або ж купувати воду в 20-літрових баклажках, – цього не знає ніхто.

« Сьогодні історично важливий день для мешканців міста Павлограда, – йдеться у повідомленні. – Народний депутат України 36 виборчого округу Роман КАПТЄЛОВ вручив міському голові Анатолію ВЕРШИНІ Спеціальний Дозвіл Державної служби геології та недр України на користування недрами.

Це означає, що наш місто, відтепер, має право видобувати воду із власного Павлоградського водозабору. Довгу годину міська влада йшла до цього і нарешті, завдяки допомозі народного депутата, ми маємо змогу на отримання якісної питної води».

Обіцяти, що через 5 років з водопровідних кранів Павлограда потече справді питна вода, – цього ніхто й не обіцяє. Можливо, колись цю воду міська влада почне продавати так, як це сьогодні роблять приватні підприємства. Але чи вишикується населення у чергу за цією водою? Чи готові жителі міста викладати за літр воді, наприклад, 5 грн ?

Саме з цієї причини дату 4 жовтня 2022 ні золотими, ні чавунними літерами не впишуть у літопис міста.

Аплодувати історичной події сьогодні можуть не багато мешканців. Основна частина населення, почувши про історичну подію, звично попрямує до місцевих водокачок, з баклажками та цеберками, як 70 років тому. Хоча, дніпровській воді у місті, хоч залийся.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ