Державні службовці показали клас!

0
609

Волейбол

В рамках проведення Х ювілейної обласної спартакіади державних службовців у 2016 році“В с. Булахівка 28 травня 2016 року проведені зональні змагання, в яких прийняли участь державні службовці Павлоградського, Васильківського, Межівського та Синельниківського районів.

У змаганнях з волейболу та міні-футболу І місця виборола команда Межівського району, ІІ місця – команда Васильківського району, ІІІ місця – команда Павлоградського району. У змаганнях з тенісу настільного І місце посіла команда Павлоградського району, ІІ місце – команда Васильківського району, ІІІ місце – команда Синельниківського району. У змаганнях з шахів І місце посіла команда Васильківського району, ІІ місце – команда Павлоградського району, ІІІ місце – команда Межівського району. У змаганнях з шашок І місце посіли команди Павлоградського та Синельниківського районів, ІІІ місце – команда Межівського району.

Міні-футболУ змаганнях з волейболу та міні-футболу І місця виборола команда Межівського району, ІІ місця – команда Васильківського району, ІІІ місця – команда Павлоградського району. У змаганнях з тенісу настільного І місце посіла команда Павлоградського району, ІІ місце – команда Васильківського району, ІІІ місце – команда Синельниківського району. У змаганнях з шахів І місце посіла команда Васильківського району, ІІ місце – команда Павлоградського району, ІІІ місце – команда Межівського району. У змаганнях з шашок І місце посіли команди Павлоградського та Синельниківського районів, ІІІ місце – команда Межівського району.

Павлоградський район на спартакіаді представляли державні службовці: Трачук Едуард Анатолійович (радник голови РДА), Пахомова Олена Володимирівна (начальник архівного відділу РДА, Жук Анжела Станіславівна (начальник відділу організаційної роботи РДА), Краснов Олександр Сергійович (начальник управління Держгеокадастру у Павлоградському районі), Ілющенко Людмила Анатоліївна (головний спеціаліст-економіст відділу статистики у Павлоградському районі), Шаповал Анатолій Михайлович (директор КЗК „Павлоградський районний культурно-дозвільницький центр“, Тімченко Сергій Володимирович (завідуючий товариством мисливців у Павлоградському районі), Зімін Сергій Григорович (головний спеціаліст управління Держгеокадастру у Павлоградському районі), Приходько Любов Федосіївна (головний спеціаліст управління Держгеокадастру у Павлоградському районі) та Іваненко Володимир Іванович (завідувач сектору молоді і спорту РДА).

Фінальні змагання обласної спартакіади відбудуться 11 червня 2016 року у Новомосковському районі.

Завідувач сектору молоді і спорту

райдержадміністрації В.І. ІВАНЕНКО

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ