Депутати Дніпропетровської облради допоможуть жителям Західного Донбасу у вирішенні нагальних проблем

3
422

На минулих виборах-2020 в Дніпропетровську облраду увійшли 27 депутатів від ПП “Опозиційна платформа – За життя”. Є серед них представники Західного Донбасу.

Так, депутатом обласної ради від партії ОПЗЖ був обраний директор приватного підприємства, Президент Федерації баскетболу м.Павлограда, спортсмен та волонтер – Олексій Борисенко, відомий багатьом, як порядна, щира та відповідальна людина, з сімейними та людськими цінностями, чіткою громадянською позицією та життєвим принципом: “Можеш – допоможи”.

Депутати обласної ради Тетяна Холоденко та Олексій Борисенко почують кожного мешканця Західного ДонбасуЗапишіться на прийом до депутатів обласної ради. Депутати Дніпропетровської облради допоможуть жителям Західного Донбасу у вирішенні нагальних проблем. Також депутатом обласної ради стала головний еколог ДП НВО «Павлоградський хімічний завод» Тетяна Холоденко, яка відома своєю принциповістю, наполегливістю у вирішенні проблем людей.

Наші земляки активно взялися до своїх депутатських справ і вже зустрічалися з міськими головами та адміністрацією міст Павлограду, Тернівки, Першотравенська, з керівниками комунальних закладів, з директорами шкіл та мешканцями регіону. Обговорили актуальні проблеми Західного Донбасу та шляхи їх вирішення, а також надання матеріальної допомоги мешканцям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Вони вже ведуть прийом громадян і крім запланованих зустрічей готові прийти на допомогу своїм землякам у будь який час.

Запишіться на прийом до депутатів обласної ради.

Депутати обласної ради Тетяна Холоденко та Олексій Борисенко почують кожного мешканця Західного ДонбасуРозклад прийому громадян депутата Дніпропетровської обласної ради Борисенко Олексія Володимировича:

м. Павлоград: перший понеділок місяця з 15:00 до 18:00 годин, мікр. ім. 18 Вересня, вул. Заводська, буд. 51/1 (приміщення ВОЦ “Молодість”) тел. 095-684-87-76

м. Тернівка: друга п’ятниця першого місяця (щоквартально – 1 раз на 3 місяці) з 15:00 до 17:00 год., вул. Харківська, буд. 11.

м. Першотравенськ: друга п’ятниця другого місяця (щоквартально – 1 раз на 3 місяці) з 15:00 до 17:00 год., приміщення міського виконкому.

А також поза планові зустрічі – за потребою виборців.

Посилання на сторінку в Фейсбук: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004016035838

Депутати обласної ради Тетяна Холоденко та Олексій Борисенко почують кожного мешканця Західного ДонбасуЗапишіться на прийом до депутатів обласної радиГрафік прийому громадян депутата Дніпровської обласної ради Холоденко Тетяни Фердінандовни:

м. Павлоград: щомісяця, кожна 1 п’ятниця з 15.00 до 18.00 год.. За адресою мкр. їм. 18 Вересня, вул. Заводська б. 51/1 приміщення на 1поверх ВГЦ “Молодість”, тел. 050-453-09-31

м. Тернівка: вул. Харківська, 11 офіс Олексія Борисенко друга п’ятниця першого місяця / щоквартально з 15. 00 до 17.00 год. (1 раз на три місяці)

м. Першотравенськ: друга п’ятниця другого місяця (щоквартально – 1 раз на 3 місяці) з 15:00 до 17:00 год., приміщення міського виконкому.

А також поза планові зустрічі – за потребою виборців.

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Тетя Таня по-любому поможет. Сколько она на Химзаводе довела до инфаркта и до рака – это не сосчитать и вовеки.

  2. Да ничем они не помогут…. Понты для приезжих…. Все всё прекрасно понимают…. Зачем и для чего депутатство необходимо….. Но явно не для помощи людям….

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ