Депутат зламав щелепу чоловікові, якому не сподобався дим цигарки, та вирушив під нічний домашній арешт

0
480

Депутат Межівської селищної ради направлений на нічний домашній арешт за побиття чоловіка, після відпочинку у місцевому кафе. Щоправда, бив потерпілого депутат не один, а за допомогою двох друзів.

У матеріалах Павлоградського суду, внесених до ЄРДР, повідомляється:

« 17 жовтня 2021 року приблизно о 01 рік 00 хв у приміщенні кафе «Вмєстє», що розташоване на території центрального парку на пр. Незалежності біля смт Межова, на ґрунті несподівано виниклих неприязних відносин між двома чоловіками відбувся конфлікт з приводу паління останнім у приміщенні , у ході якого. ОСОБА_3.

У цей час до вказаних осіб підійшов депутат, який схопив руками потерпілого, після чого вони разом впали на підлогу кафе. Зазначені дії призвели до тимчасового порушення нормальної роботи закладу кафе «Вміст». У подальшому конфлікт тимчасово припинився, а депутат разом із товаришем залишили приміщення кафе, висловивши загрози фізичного насильства щодо потерпілого.

Депутат повідомив свого знайомого про вказані події та попросив про допомогу. Потім троє чоловіків вирішили повернутися до кафе.

Приятель депутата на власному легковому автомобілі марки «Рено» білого кольору заїхав на територію центрального парку зі сторони вул. Центральна смт Межова та прямував ґрунтовою дорогою в напрямку кафе «Вмєстє». В цей час зі сторони кафе, керуючи власним автомобілем марки «ВАЗ 2109», виїхав потерпилий . Під`їхавши на своєму транспортному засобі, зупинив його таким чином, щоб заблокувати рух автомобіля, яким керував, приятель депутата підбіг до транспортного засобу потерпилого , схопивши руками за ручку дверей водія, відчинив їх таким чином, що пошкодив корпус автомобіля. В цей час до транспортного засобу також підбігли депутат с товарищем . При цьому потерпілий здійснив спробу вийти з автомобіля.

Депутат наніс йому один удар кулаком правої руки у ліву сторону лобної частини голови та один удар кулаком правої руки у ліву сторону щелепи потерпілого.Потерпілого, з автомобіля та повалили його на землю и почали бити ногами..

Своїми діями депутат наніс потерпилому тілесні ушкодження у вигляді відкритого ментального перелому нижньої щелепи ліворуч без зміщення уламків та гематоми лівої половини лобної ділянки з переходом на верхнє віко лівого ока, які відносяться до категорії середнього ступеня тяжкості тілесних ушкоджень.
13.07.2022 йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 122, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 296 КК України.

Підозрюваний в судовому засіданні заперечував проти задоволення клопотання, просив обрати запобіжний захід у виді особистого зобов`язання. Зазначив, що він працює водієм в ФГ, задіяний в косовиці, в нічний час ФГ оприскує врожай з урахуванням температурного режиму, також в нього є худоба за якою необхідно доглядати, тому йому необхідно працювати вночі.

Суд постановив: застосувати до підозрюного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком на 47 днів, в межах строку досудового розслідування, з часу проголошення ухвали до 13 вересня 2022 року включно.
– заборонити покидати територію домоволодіння , в період часу з 23-00 годин до 05-00 годин, крім випадків необхідності прибуття за викликом до службової особи у зв`язку із проведенням досудового розслідування, суду по даному кримінальному провадженню.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ